AKTUALNOŚCI:

Stypendium dla Izy

20 Marzec 2015
 Dnia 19.03.2015 roku podczas VII Sesji Rady Powiatu w Lublinie Pan Starosta Paweł Pikula wręczył 14 najlepszym uczniom ze szkół Powiatu Lubelskiego stypendia Starosty Powiatu Lubelskiego. Naszą stypendystką jest uczennica klasy III Technikum – zawód Technik Informatyk Izabela Roksana Sujka, która w pierwszym półroczu roku szkolnego 2014/2015 Iza uzyskała najwyższą średnią ocen oraz bardzo dobre zachowanie. Gratulujemy osiągnięć! Życzymy dalszych sukcesów i spełnienia marzeń.

Galeria zdjęć ...

Zaplanuj swoją przyszłość !!!

20 Marzec 2015
 Czym chcesz zajmować się po zakończeniu gimnazjum? W jakim zawodzie widzisz swoją przyszłość?. Chcąc ułatwić gimnazjalistom podjęcie decyzji, w dniu 17.03.2015 r. w Zespole Szkół im. Mikołaja Kopernika w Bełżycach zorganizowana została konferencja „Zaplanuj swoją przyszłość” pod hasłem ,,Przyszłość należy do tych, którzy przygotowują się do niej dziś”. Konferencja składała się z trzech modułów.
więcej...

„Bądź na fali – oddaj krew!”

14 Marzec 2015
 Pod hasłem „Bądź na fali – oddaj krew!”, w dniu 13 marca 2015 r. przeprowadziliśmy kolejną, trzecią już w tym roku szkolnym, akcję honorowego oddawania krwi. Koordynatorem akcji był Pan Janusz Sagan – pedagog szkolny we współpracy z samorządem szkolnym. W akcji uczestniczyło 41osób.
więcej...

Transplantacja

14 Marzec 2015

 Uczniowie naszej szkoły wzięli udział dniu 4 marca 2015r. w auli Uniwersytetu Medycznego w Lublinie w podsumowaniu II edycji  akcji „Transplantacja – jestem na tak. Przyłącz się do Nas” zorganizowanej dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych przez I Klinikę Chirurgii Ogólnej, Transplantacyjnej i Leczenia Żywieniowego UM w Lublinie, Stowarzyszenie Przyjaciół I Kliniki Chirurgii Ogólnej, Transplantacyjnej i Leczenia Żywieniowego UM w Lublinie, Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Lublinie pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego Sławomira Sosnowskiego, Lubelskiego Kuratora Oświaty Krzysztofa Babisza oraz Dyrektora Naczelnego SPSK nr 4 w Lublinie Mariana Przylepy, w której udział wzięły 24 szkoły z województwa lubelskiego.

   Podsumowanie działań przedstawiła pani Izabela Harasymiak-Krzyżanowska – koordynator akcji. Na spotkaniu pokazane były występy teatralne i wokalne, uczniowie recytowali wiersze. Zaprezentowane były transparenty  wykonane przez uczniów z autorskimi hasłami promującymi transplantację.

Galeria zdjęć ...

Pamiętaj bądź EKO !!!

11 Marzec 2015
 W związku ze zbliżającym się międzynarodowym „DNIEM ZIEMI 2015” nasza szkoła włączyła się do aktywnego uczestnictwa w IV edycji ogólnopolskiej akcji ekologicznej pod hasłem „ODDAJ ZUŻYTY TELEFON KOMÓRKOWY – ODBIERZ NOWY APARAT FOTOGRAFICZNY”. Celem tej akcji jest zbiórka zużytych lub uszkodzonych telefonów komórkowych, które zostaną przekazane do profesjonalnego recyklingu. Honorowy patronat nad akcją objął Pan profesor Zbigniew Nęcki z Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
więcej...

Gminne eliminacje OTWP …

05 Marzec 2015
 Ponad 50 uczniów stanęło do rywalizacji w gminnych eliminacjach do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”. Po zaciętym boju, w eliminacjach powiatowych Gminę i Miasto Bychawa w kategorii szkół ponadgimnazjalnych reprezentował będzie – Arkadiusz Paluch – uczeń klasy I Tps.
więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl