AKTUALNOŚCI:

Kolejna akcja "Honorowego Dawcy Krwi"

14 Wrzesień 2014
 Dnia 19 września 2014 roku (piątek) w godzinach 9:00 - 13:00, odbędzie się kolejna akcja Honorowego Krwiodawstwa "Dar krwi - darem serca". Serdecznie zapraszamy uczniów, absolwentów i sympatyków naszej szkoły do udziału akcji. 
Musisz spełnić następujące warunki: być wypoczęty, po lekkim, ubogotłuszczowym posiłku, z dokumentem tożsamości (dowodem osobistym, prawem jazdy, paszportem), dzień wcześniej nie spożywaj żadnego alkoholu.

Narodowe Czytanie

10 Wrzesień 2014
 Uczniowie klas trzecich technikum  włączyli się do  akcji  Narodowego Czytania Przygotowali informacje na temat twórczości  H. Sienkiewicza, a 5 września czytali wybrane przez siebie fragmenty "Trylogii". Na pamiątkę  otrzymali w zeszytach  pieczątkę  z logiem akcji, którą otrzymaliśmy z kancelarii Prezydenta. W tym roku odbyła  się trzecia edycja akcji Narodowe Czytanie, zainicjowanej przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego.

więcej...

Witaj szkoło!!!

02 Wrzesień 2014
   Rozpoczęcie roku szkolnego to dzień, który zapada w pamięci każdego ucznia na bardzo długo a 1 września to powrót do szkolnej rzeczywistości i obowiązków.

   Uroczystość inauguracji nowego roku szkolnego poprzedziła Msza Święta w kościele parafialnym w Bychawie, po której uczniowie, rodzice i nauczyciele udali się do szkoły. Po komendzie Baczność został wprowadzony sztandar szkoły, po czym zgromadzeni odśpiewali hymn państwowy.

więcej...

Dożynki powiatowe w Radawcu

01 Wrzesień 2014
 

Dnia 31 sierpnia 2014r. w Radawcu odbyły się dożynki powiatowe. Podczas dożynek nasza szkła przygotowała stoisko promocyjne. Na dożynki udali się pan dyrektor Jerzy Sprawka, panie Anna Poniewozik i Justyna Królak oraz panowie Marek Fijołek i Robert Skoczylas.

Rozpoczęcie roku szkolnego - informacje

25 Sierpień 2014
 Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015 odbędzie się w naszej szkole dnia 01.09.2014 (poniedziałek) o godzinie 10:00. Uroczystość tą poprzedzi msza święta w kościele parafialnym w Bychawie o godzienie 8:30. Zakwaterowanie uczniów w internacie odbędzie się po rozpoczęciu roku szkolnego ok. godziny 12:00.

Szkoły dobrych umiejętności - praktyki zawodowe

15 Lipiec 2014

  W dniach od 30.06 do 11.07. 2014 roku grupa 35 uczniów naszej szkoły odbyła praktyki zawodowe w lubelskich serwisach samochodowych takich jak:

1. AUTO - REMONT LIPERT,

2. BRONISZ SERWIS,

3. NOVA JASIŃSKA SP. J.HANNA JASIŃSKA, RAFAŁ JASIŃSKI, PAWEŁ JASIŃSKI

4. CHR ŻAGIEL AUTO sp. z o.o. ŚKODA

5. CHR ŻAGIEL AUTO sp. z o.o HONDA

6. VOLVO

Uczniowie poznali praktyczne realia pracy mechanika w serwisach samochodowych, uczyli się współpracy w grupie oraz odpowiedzialności zawodowej. Każdy z nich zdobył nowe umiejętności potrzebne do pracy mechanika.


Galeria zdjęć ...

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl