AKTUALNOŚCI:

Dożynki powiatowe w Radawcu

02 Wrzesień 2015
 Dożynki Powiatu Lubelskiego to okazja do promocji naszej szkoły. Stoisko promujące kierunki kształcenia w "Hubalu" przygotowali: p. Anna Poniewozik, p. Dariusz Góźdź, dyrektor szkoły Jerzy Sprawka oraz p. Bogusław Sobkowicz.

Galeria zdjęć ... 

Dożynki gminne w Krzczonowie

24 Sierpień 2015
 W ostatnich dniach wakacji 23.08.2015r. odbyły się dożynki Gminy Krzczonów - my też tam byliśmy z ofertą edukacyjną naszej szkoły . Stoisko promocyjne przygotowali: pani Beata Drążek, dyrektor szkoły Jerzy Sprawka oraz uczennica klasy III Tuf Aneta Zyśko.

Galeria zdjęć ...

Od dziś wakacje ...

27 Czerwiec 2015

 Zanim jednak nadszedł ten upragniony moment podsumowane zostały nasze osiągnięcia za miniony rok szkolny. Najlepsi uczniowie, sportowcy , osoby zaangażowane w pracę na rzecz szkoły, czytelnicy , honorowi dawcy krwi otrzymali z rąk dyrektora szkoły nagrody , dyplomy, podziękowania. Szczególne gratulacje należą się uczniom ,którzy osiągnęli średnią ocen co najmniej  4,75 i otrzymali świadectwa z czerwonym paskiem są to:
Ewa Sawa – uczennica klasy II TiUF
Dorota Ziarkowska – klasa III TiUF
Michał Zarosiński – klasa III TPS

więcej...

Sportowiec szkoły w roku szkolnym 2014/15

25 Czerwiec 2015

Wyniki konkursu:  Sportowiec szkoły w roku szkolnym 2014/15

Dziewczęta:

I miejsce – Ewelina Kulka – klasa II TIUF – 52 punkty

II miejsce – Aneta Zarosińska – klasa II TIUF – 51 punktów

III miejsce – Justyna Wieleba – klasa II TIUF – 48 punktów

 

Chłopcy:

I miejsce – Krzysztof Moczybroda – klasa IIITPS – 92 punkty

II miejsce – Adrian Augustynowicz – klasa II TPS – 86  punktów

III miejsce – Adam Moczybroda – klasa II TPS  – 69 punktów

więcej...

Kolejna akcja

18 Czerwiec 2015

W dniu 18.06.2015 r. odbyła się już po raz czwarty w tym roku szkolnym akcja krwiodawstwa w „Hubalu”. Tak jak dotychczas zorganizowana została ona we współpracy z  ekipą wyjazdową Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa SP ZOZ w Lublinie. Uczniowie, absolwenci stawili się na akcję jak zawsze licznie.

więcej...

Ostatni Hubalczyk w kraju …

15 Czerwiec 2015
 Prochy ostatniego żołnierza mjr. Henryka Dobrzańskiego „Hubala” zostały złożone w Ojczyźnie. Na cmentarzu wojskowym na Powązkach w piątek 12 czerwca 2015 r. odbyła się ceremonia pochówku urny z prochami śp. ppłk. Romualda "Romana" Rodziewicza.

   W ostatniej drodze towarzyszył Mu Sztandar naszej szkoły. Delegację tworzyli uczniowie: Hubert Król, Rafał Boryga i Konrad Cieśla oraz nauczyciele Marcin Kryk i Janusz Sagan.

Ponadto udział brała delegacja z północnej Anglii, w tym ks. Jan Wojczyński z Domu Jasna Góra w Huddersfield oraz dzieci ppłk. Rodziewicza: Helen Natalii Vowles z Australii i Leon Rodziewicz ze Stanów Zjednoczonych. W pogrzebie wzięły też udział związki i stowarzyszenia kombatanckie oraz delegacje młodzieży z wielu szkół z całej Polski, noszących imię majora "Hubala".
więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl