AKTUALNOŚCI:

"IT Hubal"

21 Maj 2015
 Dnia 21 maja 2015 r. w Zespole Szkół Zawodowych Nr im. mjr. Henryka Dobrzańskiego odbył się I konkurs wiedzy informatycznej „IT HUBAL”.

Była to pierwsza edycja tego konkursu. Konkurs składał się z dwóch części: teoretycznej – składającej się z 20 pytań testowych z jedną prawidłową odpowiedzią oraz praktycznej – składającej się z 15 zadań praktycznych z zakresu obsługi i konfiguracji systemu Windows oraz pakietu Microsoft Office w szczególności Word, Excel i Power Point.

więcej...

Targi edukacyjne w Gimnazjium Nr1

20 Maj 2015
 19 maja 2015 roku przedstawiciele naszej szkoły odpowiedzieli na zaproszenie Gimnazjum Nr 1 im Obrońców Ojczyzny i wzięli udział w Targach Edukacyjnych. W nowatorski sposób zaprezentowali naszą ofertę edukacyjną. Na stoisku szkolnym można było zapoznać się z kierunkami kształcenia, otrzymać ulotkę i  gazetkę szkolną ,,HUBALnews”. Gimnazjaliści mogli porozmawiać z nauczycielami, uczniami i uzyskać szczegółowe informacje o szkole.
więcej...

Zdrowe odżywianie

19 Maj 2015

 W ramach programu WF z klasą w II półroczu realizowaliśmy  II obowiązkowe zadanie do wyboru, które  dotyczyło   zdrowego odżywiania. 

W marcu odbyło się spotkanie z pielęgniarką szkolną dotyczące zasad zdrowego żywienia i piramidy zdrowia. Wychowawcy również przeprowadzili cykl zajęć  z tej dziedziny podczas godzin z wychowawcą.  W kwietniu zachęcaliśmy całą społeczność szkolną do jedzenia jabłek dla zdrowia. 18.05.2015r odbyła się impreza podsumowująca te wszystkie nasze działania pod hasłem Odżywiajmy się zdrowo”. 
więcej...

I MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ RINGO

07 Maj 2015Nauczyciele, dyrekcja i uczniowie  Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1

imienia majora Henryka Dobrzańskiego w Bychawie

zapraszają na

 

I MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ RINGO

więcej...

Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja

30 Kwiecień 2015

 Z okazji rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja klasy II Ti i III Ti przygotowały apel - krótką lekcję historii przypominającą klimat i wydarzenia epoki oświecenia. Uczniowie zacytowali uniwersalne fragmenty z „Powrotu posła” J.U. Niemcewicza, „Odprawy posłów greckich” J. Kochanowskiego, „Hymnu do miłości ojczyzny” J. Krasickiego, „Pana Tadeusza” A. Mickiewicza, „Do kraju tego” C.K. Norwida w kontekście muzyki poważnej Szopena, Betowena, Liszta, Bacha wzbogaconej prezentacją multimedialną. Przypomino bohaterską sylwetkę patrona szkoły w 75 rocznicę jego śmierci w obronie ojczyzny.

 Galeria zdjęć ...

Dzień otwarty 2015

30 Kwiecień 2015

 30 kwietnia 2015 roku po raz kolejny w naszej szkole odbyły się DNI OTWARTE. Głównym celem tego przedsięwzięcia była promocja szkoły wśród gimnazjalistów oraz zapoznanie z ofertą edukacyjną Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 na rok szkolny 2015/2016.

więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl