AKTUALNOŚCI:

Ogólnopolskie Wybory Książek

23 Styczeń 2015
 28.01.2015 r. odbędą się w naszej szkole nietypowe wybory. Uczniowie wybierać będą książki… Pomysłodawcą akcji jest redakcja miesięcznika „Biblioteka w  szkole” oraz Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich. Patronat nad  tym wydarzeniem objęła Minister Edukacji Narodowej Joanna Kluzik-Rostkowska. Celem akcji jest poznanie faktycznych zainteresowań czytelniczych uczniów, oraz dostosowanie księgozbiorów bibliotek do ich zainteresowań.

więcej...

Kiermasz ozdób i stroików świątecznych w BCK i naszej szkole

18 Grudzień 2014

 14.12.2014r uczennice klasy I TIUF wraz z wychowawczynią p. Joanną Mendykowską wzięły udział w kiermaszu ozdób i stroików świątecznych w Bychawskim Centrum Kultury.

Na stoisku wystawiono wykonane przez uczniów i nauczycieli bombki ze wstążki atłasowej, ponadto bombki ozdobione techniką decoupage, quillingowe i szydełkowe gwiazdki, papierowe kule oraz aniołki.

więcej...

Powiatowa Licealiada w halowej piłce nożnej chłopców

17 Grudzień 2014

 10.12.2014r w ZS im. Ks. A. Kwiatkowskiego odbyły się półfinały w halowej piłce nożnej. Reprezentacja uczniów naszej szkoły w składzie : Krzysztof Moczybroda, Adrian Pizoń, Piotr Kaszewski, Przemysław Kamiński, Łukasz Wiater, Adrian Augustynowicz, Konrad Małek, Marcin Chmiel i Dawid Juchna zajęli III miejsce wśród pięciu drużyn .

Gratulujemy zawodnikom.

Galeria zdjęć ...

„Oddajesz krew – darujesz życie”

11 Grudzień 2014
  W ramach tegorocznej akcji „WIGILIJNE DZIEŁO POMOCY” Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie, w dniu 09.12.2014 r. już kolejny raz gościł u siebie Wojskowe Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa SP ZOZ w Lublinie. Oddawanie krwi jest szlachetnym, bezinteresownym działaniem na rzecz ratowania zdrowia i życia drugiego człowieka. Oddanie cząstki samego siebie ludziom potrzebującym pomocy jest symbolem wrażliwości na ludzkie cierpienie. W obliczu zagrożenia życia każda kropla krwi ma wielkie znaczenie.
więcej...

Powiatowa Licealiada w Tenisie Stołowym

06 Grudzień 2014

  Dnia 2.12.2014 r. w ZSTR w Piotrowicach, odbyła się Powiatowa Licealiada w tenisie stołowym drużynowym. Naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów Pizoń Adrian i Nakonieczny Marek. Po niezwykle zaciętych pojedynkach nasi uczniowie zajęli I miejsce. Naszym uczniom serdecznie gratulujemy osiągniętego zwycięstwa.

Galeria zdjęć ...

Mikołaj w internacie

05 Grudzień 2014

  Młodzieżowa Rada Internatu wspólnie z Panią wychowawczynią Anetą Cieślak w dniu 04.12.2014r. w godzinach wieczornych zorganizowała spotkanie z Mikołajem. Oprócz paczek Mikołaj rozdawał grzecznym mieszkańcom internatu smaczne czekoladowe cukierki.

Ach się działo!!!     

Zapraszamy Świętego Mikołaja za rok. Czekamy!!!

Galeria zdjęć ...

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl