AKTUALNOŚCI:

Otwieramy serca ...

15 Październik 2015

  Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego (World Mental Health Day) obchodzony jest od 1992 r., kiedy to Światowa Federacja Zdrowia Psychicznego postanowiła zwrócić uwagę na problematykę zdrowia psychicznego.

więcej...

Ghassen i Marco w "Hubalu"

11 Październik 2015

  W dniach od 05.10 do 09.10 nasza szkoła gościła dwóch studentów z Włoch i z Tunezji, biorących udział w programie Next Step realizowanym we współpracy z międzynarodową organizację studencką AIESEC.

Marco Aulino jest 21 - letnim studentem Administracji w Catani na Sycylii. Lubi słuchać muzyki, gra w tenisa, piłkę nożną i siatkówkę. Ghassen Chabchoub to 22 - letni Tunezyjczyk ze Sfax w Tunezji studiuje Zarządzanie i Finanse. Jego hobby to komponowanie muzyki.

więcej...

Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

10 Październik 2015

 W dniu 07.10.2015 r. na obiektach sportowych naszej szkoły zostały przeprowadzone Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe.

Do rywalizacji przystąpiły 3 drużyny w kategorii chłopców:

- ZS im. ks. A. Kwiatkowskiego w Bychawie,

- ZSTR w Piotrowicach,

- ZSZ Nr 1 w Bychawie,

Naszą szkołę reprezentowała drużyna chłopców w składzie Styk Karol, Kamiński Przemysław, Juchna Dawid, Wereski Przemysław, Rubaj Grzegorz, , Moczybroda Krzysztof, Wiater Łukasz, Błaszczak Kamil, Cieśla Konrad, Tylec Radosław.

więcej...

Spotkanie integracyjne w internacie

08 Październik 2015

 W dniu 07.10.2015 w godzinach wieczornych odbyło się spotkanie integracyjne uczniów mieszkających w internacie z goszczącymi w naszej szkole studentami Marco Aulino z Włoch oraz Ghassen Ckabchoub z Tunezji. Spotkanie przygotowała Pani Aneta Cieślak wychowawczyni internatu.

Galeria zdjęć ...

Pracownia fryzjerska

06 Październik 2015

 W ZSZ Nr1 w Bychawie funkcjonuje pracownia fryzjerska, która została wyposażona przy współpracy z firmą POLWELL Tomasz Mazurek – FALE LOKI KOKI.

więcej...

Zwycięstwo sztafety chłopców w V Powiatowych Biegach Ulicznych

05 Październik 2015

  W niedzielę 4 października na nowo wyremontowanym odcinku drogi Walentynów – Pamięcin – Pustelnik w gminie Krzczonów, odbyła się już V edycja Powiatowych Biegów Ulicznych. Znakomicie zaprezentowali się chłopcy z naszej szkoły, którzy zdecydowanie wygrali  rywalizację biegaczy. Złote medale otrzymali:

Wereski Przemysław, Rubaj Grzegorz, Moczybroda Krzysztof, Błaszczak Kamil, Dębski Jakub i Katarzyna Maciejczyk – opiekun drużyny chłopców. W sztafetowych Biegach ulicznych wzięła udział również reprezentacja dziewcząt w składzie: Pawlas Katarzyna, Bartyska Samanta, Sadło Ewelina, Milanowska Magdalena, Sawa Ewa, Goś Patrycja, Sadło Anna wraz z opiekunem Joanną Mendykowską.

Galeria zdjęć ...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl