AKTUALNOŚCI:

ERASMUS+ „WŁOSKIE STAŻE UCZNIÓW Z BYCHAWY”

05 Wrzesień 2015
 
W ramach programu ERASMUS+ „WŁOSKIE STAŻE UCZNIÓW Z BYCHAWY”, 48 uczniów naszej szkoły z klas technikum o specjalnościach: technik pojazdów samochodowych, technik informatyk i technik usług fryzjerskich, wyjedzie na 3-tygodniowe staże zawodowe do Włoch.
Cele naszego projektu to nabycie przez jego uczestników, dzięki odbyciu zagranicznych staży,  nowych kwalifikacji zawodowych, językowych – zgodnych z oczekiwaniami lokalnych i regionalnych przedsiębiorców, oraz kompetencji osobistych.

więcej...

Dożynki powiatowe w Radawcu

02 Wrzesień 2015
 Dożynki Powiatu Lubelskiego to okazja do promocji naszej szkoły. Stoisko promujące kierunki kształcenia w "Hubalu" przygotowali: p. Anna Poniewozik, p. Dariusz Góźdź, dyrektor szkoły Jerzy Sprawka oraz p. Bogusław Sobkowicz.

Galeria zdjęć ... 

Dożynki gminne w Krzczonowie

24 Sierpień 2015
 W ostatnich dniach wakacji 23.08.2015r. odbyły się dożynki Gminy Krzczonów - my też tam byliśmy z ofertą edukacyjną naszej szkoły . Stoisko promocyjne przygotowali: pani Beata Drążek, dyrektor szkoły Jerzy Sprawka oraz uczennica klasy III Tuf Aneta Zyśko.

Galeria zdjęć ...

Od dziś wakacje ...

27 Czerwiec 2015

 Zanim jednak nadszedł ten upragniony moment podsumowane zostały nasze osiągnięcia za miniony rok szkolny. Najlepsi uczniowie, sportowcy , osoby zaangażowane w pracę na rzecz szkoły, czytelnicy , honorowi dawcy krwi otrzymali z rąk dyrektora szkoły nagrody , dyplomy, podziękowania. Szczególne gratulacje należą się uczniom ,którzy osiągnęli średnią ocen co najmniej  4,75 i otrzymali świadectwa z czerwonym paskiem są to:
Ewa Sawa – uczennica klasy II TiUF
Dorota Ziarkowska – klasa III TiUF
Michał Zarosiński – klasa III TPS

więcej...

Sportowiec szkoły w roku szkolnym 2014/15

25 Czerwiec 2015

Wyniki konkursu:  Sportowiec szkoły w roku szkolnym 2014/15

Dziewczęta:

I miejsce – Ewelina Kulka – klasa II TIUF – 52 punkty

II miejsce – Aneta Zarosińska – klasa II TIUF – 51 punktów

III miejsce – Justyna Wieleba – klasa II TIUF – 48 punktów

 

Chłopcy:

I miejsce – Krzysztof Moczybroda – klasa IIITPS – 92 punkty

II miejsce – Adrian Augustynowicz – klasa II TPS – 86  punktów

III miejsce – Adam Moczybroda – klasa II TPS  – 69 punktów

więcej...

Kolejna akcja

18 Czerwiec 2015

W dniu 18.06.2015 r. odbyła się już po raz czwarty w tym roku szkolnym akcja krwiodawstwa w „Hubalu”. Tak jak dotychczas zorganizowana została ona we współpracy z  ekipą wyjazdową Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa SP ZOZ w Lublinie. Uczniowie, absolwenci stawili się na akcję jak zawsze licznie.

więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl