AKTUALNOŚCI:

Ocalić od zapomnienia …

29 Październik 2015
  Dzień 1 listopada – to czas, kiedy odwiedzamy groby naszych bliskich. Spotykamy się wtedy przy mogiłach, by w skupieniu powspominać i zapalić symboliczny znicz. W każdym mieście są takie groby, przy których dawno nikt się nawet nie zatrzymał, zapomniane, przysypane stertą liści.
więcej...

Stypendium Starosty Powiatu Lubelskiego

28 Październik 2015
  W dniu 27 października 2015 roku, tuż przed sesją Rady Powiatu w Lublinie, po raz kolejny wręczone zostały stypendia dla najzdolniejszych uczniów ze szkół powiatu lubelskiego. Uczniowie nagrodzeni zostali za II semestr roku szkolnego 2014/2015. Przed uroczystością młodzież została zaproszona do udziału w spacerze po Lubelskiej Trasie Podziemnej, będącej swego rodzaju podróżą przez historię miasta Lublina.

więcej...

Mistrzostwa dziewcząt w tenisie stołowym

24 Październik 2015

  22.10.2015r odbyły się Mistrzostwa dziewcząt w tenisie stołowym w grze pojedynczej. W turnieju wzięło udział 12 dziewcząt. Mecze rozegrano systemem pucharowym  do dwóch przegranych. Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – Ewelina Kulka – III TI/TUF

II miejsce – Pamela Dolecka – III TI/TUF

III miejsce – Karolina Mucha – II TI/TUF

Uczennice wezmą udział  w Mistrzostwach Powiatu  28.10.2015r w Piotrowicach.

Gratulujemy i życzymy sukcesów na kolejnym etapie.

Galeria zdjęć ...

Stypendium dla Ewy

23 Październik 2015
   Nie tak ważne, żeby człowiek dużo wiedział ,
ale żeby dobrze wiedział, 
 
nie żeby umiał na pamięć,
a żeby rozumiał,
 
nie żeby go wszystko troszeczkę obchodziło,
 
a żeby go coś naprawdę zajmowało,
 
żeby miał zamiłowanie
.”

Janusz Korczak

 

Dnia  21.10. 2015 r. w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego, odbyło się wręczanie stypendiów Prezesa Rady Ministrów. Wśród nagrodzonych była Ewa Sawa uczennica klasy III Technikum - zawód Technik Informatyk. Stypendia zostały przyznane za osiągnięcia w roku szkolnym 2014/2015. Ewa  uzyskała średnią ocen 4,89. Gratulujemy osiągnięć! Życzymy dalszych sukcesów i realizacji marzeń.


Galeria zdjęć ...

Wygraj życie dzięki marzeniom …

21 Październik 2015
  Od stycznia bieżącego roku, Fundacja Akademia Integracji wraz z Klubem KNS START Warszawa realizuje autorski program współfinansowany przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Projekt nosi nazwę „Wygraj życie dzięki marzeniom” i skierowany jest do dzieci, młodzieży, nauczycieli, ludzi na co dzień zajmujących się pracą z osobami niepełnosprawnymi i nie tylko. Unikatowa formuła dialogu z młodzieżą odbywa się poprzez pokaz edukacyjno – integracyjny z dwiema dyscyplinami sportu: koszykówką na wózkach oraz z szermierką na wózkach.
więcej...

Turniej tenisa stołowego chłopców

20 Październik 2015
 Dnia 19.10.2015r. odbyły się szkolne zawody w tenisie stołowym chłopców. Do rywalizacji przystąpiło 16 zawodników, którzy systemem pucharowym do dwóch wygranych rozegrali swoje pojedynki. Klasyfikacja końcowa zawodów przedstawia się następująco:

I miejsce – Karol Styk kl. III TIUF

II miejsce – Arkadiusz Rekiel kl. III TPS

III miejsce – Adrian Gawda kl. III TPS

Uczniowie, którzy zajęli 3 czołowe miejsca zakwalifikowali się do zawodów powiatowych w tenisie stołowym, które odbędą się 28.10.2015 r. w Piotrowicach.

Galeria zdjęć ...

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl