AKTUALNOŚCI:

Hubalowa wigilia

06 Grudzień 2015

 Po raz dziewiąty w Leśnictwie Bielawy, przy głazie upamiętniającym „Hubalową Wigilię" z 1939 roku, spotkali się uczniowie szkół noszących imię mjr. Henryka Dobrzańskiego „Hubala", by kultywować tradycyjną wigilię. Grudniowe spotkania w leśnej głuszy uczniów z leśnikami są już wieloletnią tradycją. Zapoczątkował ją Patron szkół w 1939 roku. Uczniowie i leśnicy kontynuują tę tradycję od 2007 roku, kiedy to w rocznicę tamtych wydarzeń został odsłonięty pomnik "Hubalowej Wigilii". Od tego czasu w pierwszy piątek grudnia na polanę w Bielawach przyjeżdżają  uczniowie i leśnicy.

więcej...

Kolejna akcja Honorowego Dawcy Krwi

02 Grudzień 2015
 W dniu 01.12.2015 r. odbyła się kolejna akcja krwiodawstwa w „Hubalu”. Podczas akcji krwiodawstwa do oddania krwi zgłosiło się 40 osób /uczniowie, uczennice, nauczyciele i absolwenci/, z czego 37 oddało 16 litrów 650 ml pełnej krwi. Kolejna akcja honorowego krwiodawstwa i kolejny sukces. Systematyczne akcje honorowej zbiórki krwi odbywają się w naszej szkole od kilku lat.
więcej...

Powiatowy turniej tenisa stołowego

01 Grudzień 2015
  Dnia 1.12.2015 r. w ZSTR w Piotrowicach, odbyła się Powiatowa Licealida w tenisie stołowym drużynowym. Do rywalizacji przystąpiło 14 uczniów z 7 szkół i 10 uczennic z 5 szkół. Po klasyfikacji końcowej uczniowie naszej szkoły Karol Styk i Rekiel Arkadiusz zajęli III miejsce, uzyskując awans do zawodów rejonowych, dziewczyny Kulka Ewelina i Dolecka Pamela zajęły IV miejsce.
 

Galeria zdjęć ...

Turnirj trójek siatkarskich dziewcząt

01 Grudzień 2015
  Dnia 30.11.15r odbył się w naszej szkole Turniej trójek siatkarskich o Puchar przechodni pana dyrektora szkoły.
Klasyfikacja końcowa turnieju dziewcząt:
I miejsce : klasa IV TIUF w składzie: Katarzyna Pawlas, Ewelina Makuła i Magdalena Milanowska
II miejsce: klasa : II TIUF w składzie: Kinga Rokicka, Karolina Mucha i Agata Staszewska
III miejsce: klasa III TIUF i I TPS w składzie: Agata Korba, Paulina Bielak, Patrycja Skoczylas
IV miejsce: klasa III TIUF : Justyna Wieleba, Agata Niedźwiedź i Patrycja Pizoń.
Serdecznie gratulujemy!!!

Turniej piłki siatkowej - trójki chłopców

01 Grudzień 2015
  27.11.2015 r. odbył się szkolny międzyklasowy turniej trójek siatkarskich chłopców. Do rozgrywek przystąpło 7 drużyn, które rozegrały pojedynki systemem „ każdy z każdym”. Po niezwykle zaciętej rywalizacji I miejsce zajęła klasa III TPS w składzie : Moczybroda Adam, Augustynowicz Adrian, Kulig Rafał i Łagoda Rafał. II miejsce zajęła klasa IV TPS, III miejsce klasa ITPS.

  Galeria zdjęć ...

Bezpieczna+

30 Listopad 2015
  Poprawa bezpieczeństwa uczniów nie tylko w szkole, ale i poza nią – to główny cel programu „Bezpieczna+”. Program „Bezpieczna+” będzie realizowany w latach 2015-2018. Program jest adresowany m.in. do uczniów, rodziców, nauczycieli i innych pracowników szkół.

więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl