AKTUALNOŚCI:

Szkolenie artego

13 Listopad 2015
  Uczniowie technikum usług fryzjerskich w Bychawie uczestniczą w szkoleniach fryzjerskich organizowanych przez firmę FALE LOKI KOKI – Tomasz Mazurek. Szkolenia fryzjerskie marki artego prowadzi instruktor marki artego Krzysztof Pajor.
więcej...

VI międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej

10 Listopad 2015
 Dyrekcja, nauczyciele poloniści i bibliotekarze Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 im. mjr H. Dobrzańskiego w Bychawie zapraszają uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych do udziału w konkursie recytatorskim pod hasłem: „Żadne miejsce nie powinno być milsze dla Ciebie od Ojczyzny”. 18 listopada o godz.9.00 swoje umiejętności recytatorskie zaprezentują uczniowie gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. Recytacje oceni jury ,które przyzna nagrody i wyróżnienia.

Zajęcia z języka włoskiego

09 Listopad 2015

  Dnia 7 listopada 2015 roku w naszej szkole rozpoczęły się zajęcia z języka włoskiego prowadzone przez lektora ze szkoły językowej Avalon z Lublina. Zajęcia mają na celu przygotowanie uczniów do wyjazdów do Włoch w ramach projektu Erasmus+ pt. "Włoskie staże uczniów z Bychawy". W zajęciach uczestniczy 28 uczniów, z których 24 w miesiącach maju oraz czerwcu wyjedzie na 3-tygodniowy staż zagraniczny do miejscowości Spoletto we Włoszech.

Stylizacja paznokci

06 Listopad 2015

  W dniu 6.11.2015r. odbyły się w naszej szkole zajęcia ze "stylizacji paznokci" w klasie II Tuf, w związku z propozycją wprowadzenia innowacji do zawodu Technik Usług Fryzjerskich - "Wizaż i stylizacja". Młodzież była bardzo zadowolona z warsztatów prowadzonych przez wykwalifikowaną stylistkę.

Galeria zdjęć ...

Powiatowa Licealiada w tenisie stołowym

30 Październik 2015

  28 października 2015 w ZSTR w Piotrowicach, odbyła się Powiatowa Licealiada w tenisie stołowym indywidualnym dziewcząt i chłopców. Do zawodów przystąpiło po 18 zawodniczek i zawodników z 6 szkół naszego Powiatu.

W kategorii chłopców  najwyżej uplasował się Karol Styk zajmując miejsce IV i tym samym uzyskał awans do zawodów Rejonowych. Karolowi gratulujemy uzyskanego wyniku i życzymy powodzenia na zawodach Rejonowych!!!

Z wizytą w WSEI w Lublinie …

30 Październik 2015
  W ubiegłym roku szkolnym nasza szkoła podpisała umowę o współpracy z Wyższą Szkołą Ekonomii i Innowacji w Lublinie. Dzięki niej w dniu 29.10.2015 r. grupa 20 uczniów naszej szkoły ,wraz z nauczycielami: Markiem Fijołkiem i Januszem Saganem, udała się do Centrum Informatyzacji i Bezpieczeństwa Transportu WSEI. Celem spotkania było poznanie sposobów i metod badań prowadzonych w ramach tego Centrum.

więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl