AKTUALNOŚCI:

Stylizacja paznokci

06 Listopad 2015

  W dniu 6.11.2015r. odbyły się w naszej szkole zajęcia ze "stylizacji paznokci" w klasie II Tuf, w związku z propozycją wprowadzenia innowacji do zawodu Technik Usług Fryzjerskich - "Wizaż i stylizacja". Młodzież była bardzo zadowolona z warsztatów prowadzonych przez wykwalifikowaną stylistkę.

Galeria zdjęć ...

Powiatowa Licealiada w tenisie stołowym

30 Październik 2015

  28 października 2015 w ZSTR w Piotrowicach, odbyła się Powiatowa Licealiada w tenisie stołowym indywidualnym dziewcząt i chłopców. Do zawodów przystąpiło po 18 zawodniczek i zawodników z 6 szkół naszego Powiatu.

W kategorii chłopców  najwyżej uplasował się Karol Styk zajmując miejsce IV i tym samym uzyskał awans do zawodów Rejonowych. Karolowi gratulujemy uzyskanego wyniku i życzymy powodzenia na zawodach Rejonowych!!!

Z wizytą w WSEI w Lublinie …

30 Październik 2015
  W ubiegłym roku szkolnym nasza szkoła podpisała umowę o współpracy z Wyższą Szkołą Ekonomii i Innowacji w Lublinie. Dzięki niej w dniu 29.10.2015 r. grupa 20 uczniów naszej szkoły ,wraz z nauczycielami: Markiem Fijołkiem i Januszem Saganem, udała się do Centrum Informatyzacji i Bezpieczeństwa Transportu WSEI. Celem spotkania było poznanie sposobów i metod badań prowadzonych w ramach tego Centrum.

więcej...

Ocalić od zapomnienia …

29 Październik 2015
  Dzień 1 listopada – to czas, kiedy odwiedzamy groby naszych bliskich. Spotykamy się wtedy przy mogiłach, by w skupieniu powspominać i zapalić symboliczny znicz. W każdym mieście są takie groby, przy których dawno nikt się nawet nie zatrzymał, zapomniane, przysypane stertą liści.
więcej...

Stypendium Starosty Powiatu Lubelskiego

28 Październik 2015
  W dniu 27 października 2015 roku, tuż przed sesją Rady Powiatu w Lublinie, po raz kolejny wręczone zostały stypendia dla najzdolniejszych uczniów ze szkół powiatu lubelskiego. Uczniowie nagrodzeni zostali za II semestr roku szkolnego 2014/2015. Przed uroczystością młodzież została zaproszona do udziału w spacerze po Lubelskiej Trasie Podziemnej, będącej swego rodzaju podróżą przez historię miasta Lublina.

więcej...

Mistrzostwa dziewcząt w tenisie stołowym

24 Październik 2015

  22.10.2015r odbyły się Mistrzostwa dziewcząt w tenisie stołowym w grze pojedynczej. W turnieju wzięło udział 12 dziewcząt. Mecze rozegrano systemem pucharowym  do dwóch przegranych. Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – Ewelina Kulka – III TI/TUF

II miejsce – Pamela Dolecka – III TI/TUF

III miejsce – Karolina Mucha – II TI/TUF

Uczennice wezmą udział  w Mistrzostwach Powiatu  28.10.2015r w Piotrowicach.

Gratulujemy i życzymy sukcesów na kolejnym etapie.

Galeria zdjęć ...

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl