AKTUALNOŚCI:

Kocyk dla psa i kota

19 Styczeń 2016
 W dniu 18.01.2016 roku delegacja uczniów klasy I TPS Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie wspólnie z dyrektorem szkoły panem Jerzym Sprawką dostarczyła do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie zebrane koce w szkole podczas akcji „Kocyk dla psa i kota”.

Wizyta w schronisku zrobiła duże wrażenie na uczniach, postanowili oni w dalszym ciągu kontynuować akcję zbierania kocy i kocyków dla psów i kotów.


Galeria zdjęć ...

Pierwszy Międzyszkolny Turniej Gier Komputerowych

15 Styczeń 2016
 Dnia 18 lutego 2016 roku w naszej szkole odbędzie się Pierwszy Międzyszkolny Turniej Gier Komputerowych dla gimnazjalistów. W tym roku wybór padł na grę „Counter Strike: Global Offensive”. Organizatorami turnieju będą nauczyciele przedmiotów informatycznych wraz z uczniami klas technikum kształcącymi się w zawodzie technik informatyk. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów gimnazjów do przybycia do naszej szkoły i spędzenia miło czasu w czasie ferii zimowych.

Regulamin turnieju ...

"Kocyk dla psa i kota"

12 Styczeń 2016
    Klasa I TPS wraz z wychowawcą klasy panem Wiesławem Olechem i dyrektorem szkoły panem Jerzym Sprawką organizuje w dniach 11-16.01.2016 roku zbiórkę kocy dla schroniska zwierząt w Lublinie pod nazwą "Kocyk dla psa i kota". Akcja ma za zadanie wspierać schroniska poprzez przekazywanie im materiałów do ocieplania miejsc bud i kojców oraz poprawy standardów bytu cierpiących w schroniskach zwierząt.
   Zwracamy się do wszystkich z prośbą o dostarczanie niepotrzebnych kocy oraz innych materiałów ocieplających do szkoły.

Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej chłopców

22 Grudzień 2015

 

 W miesiącu grudniu odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej chłopców. Do rywalizacji przystąpiło 7 drużyn, które rozegrały swoje spotkania w dwóch grupach. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy walczyły o mistrzostwo szkoły. W klasyfikacji końcowej:

 I miejsce zajęła klasa III Tps,

II miejsce zajęła klasa IV Tps

III miejsce zajęła klasa III/IV Tiuf

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.
Galeria zdjęć ...

Do szopy hej pasterze ....

22 Grudzień 2015
 Święta Bożego Narodzenia, to najcudowniejsze dni w roku. Wszyscy na nie czekamy. Czekamy na wieczerze przy choince, biały opłatek i życzenia. Czekamy na wigilijny nastrój nocy, na pasterkę. Oczy nasze przyciąga żłóbek, a w nim dzieciątko owinięte w pieluszki i złożone na sianie. Przy nim w serdecznej trosce pochylają się Matka Boska i święty Józef. Maleńki Jezus uśmiecha się promiennie i wyciąga ręce – tak ufnie, tak serdecznie.
Kto je uchwyci? Kto uściśnie?

więcej...

Wybory do samorządu uczniowskiego

11 Grudzień 2015
  Wybory do Samorządu Uczniowskiego to dla społeczności uczniowskiej ważna lekcja demokracji, najlepiej przygotowująca młodych ludzi do życia w społeczeństwie demokratycznym.
   Dnia 10.12.2015 r. przeprowadzone zostały wybory do Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole. Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie oraz nauczyciele i pracownicy szkoły. W głosowaniu wzięło 145 osób, którzy wybierali swoich przedstawicieli spośród 16 kandydatów. W trakcie tajnego głosowania, każdy uczeń mógł oddać jeden głos na wybranego kandydata. Wśród wszystkich głosów oddanych 1 był nieważny
.
więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl