AKTUALNOŚCI:

Pierwsza pomoc przedmedyczna

29 Listopad 2015
  Życie ludzkie wielokrotnie zależy od pomocy udzielonej przed upływem pierwszych czterech minut. W celu zapoznania się z istotnymi zasadami, które pomogą w ratowaniu ludzkiego zdrowia, a często nawet życia uczniowie naszej szkoły biorą udział w cyklu warsztatów pierwszej  pomocy  przedmedycznej. Podczas tych spotkań uczniowie dowiadują się m.in. jak należy postępować w przypadku osoby nieprzytomnej i nie oddychającej, ćwiczą resuscytację krążeniowo oddechową przy użyciu fantoma.
więcej...

Wieczór andrzejkowy w internacie

27 Listopad 2015
  W czwartkowy wieczór 26 listopada w naszym internacie odbyły się Andrzejki. Świetlica zmieniła się na kilka godzin w nastrojowy gabinet wróżb. Młodzież i pani wychowawczyni Aneta Cieślak przygotowali wiele atrakcji, ale i pyszny poczęstunek (dziękujemy również rodzicom za przywiezione przysmaki).
Drugą część wieczoru wszyscy spędzili na tanecznym parkiecie, bawiąc się w rytmie dyskotekowej muzyki.
Na następny magiczny wieczór zapraszamy za rok!!!

Galeria zdjęć ...

Andrzejkowy zawrót głowy

26 Listopad 2015
Propozycje uczniów klasy II Tuf na fryzury andrzejkowe

      

MIŁEGO CZESANKA !!!! I ZABAWY !!!!

Kolejna akcja Honorowego Krwiodawstwa

25 Listopad 2015
 Dnia 1 grudnia 2015 roku (wtorek) w godzinach 9:00 - 13:00, odbędzie się kolejna akcja Honorowego Krwiodawstwa "Dar krwi - darem serca". Serdecznie zapraszamy uczniów, absolwentów i sympatyków naszej szkoły do udziału akcji. 
Musisz spełnić następujące warunki: być wypoczęty, po lekkim, ubogotłuszczowym posiłku, z dokumentem tożsamości (dowodem osobistym, prawem jazdy, paszportem), dzień wcześniej nie spożywaj żadnego alkoholu.

Bezpieczna+

21 Listopad 2015
 W naszej szkole realizowany jest projekt „Bezpieczna+” będący wsparciem dla podniesienia bezpieczeństwa w szkołach.
Projekt „Bezpieczna+” jest realizowany w ramach rządowego programu wspomagania w latach 2015-2018 organów prowadzących szkoły w zapewnieniu bezpiecznych warunków nauki, wychowania i opieki w szkołach, w okresie od 15 października 2015 r. do 31 grudnia 2015 r.
   Celem projektu jest poprawa kompetencji pracowników szkoły, uczniów i ich rodziców w zakresie bezpiecznego korzystania z cyberprzestrzeni oraz reagowania na zagrożenia.
więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl