AKTUALNOŚCI:

Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Bychawskiej Podkowy

13 Listopad 2015
 11 listopada 2015r. młodzież naszej szkoły chcąc uczcić w swój sposób Dzień Niepodległości wzięła udział w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Bychawskiej Podkowy. Do turnieju przystąpiły cztery drużyny, które rozegrały spotkania systemem „każdy z każdym”. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Moczybroda Adam, Augustynowicz Adrian, Moczybroda Krzysztof, Kamiński Przemysław, Rokicki Paweł, Zaręba Kamil, Fijołek Łukasz, opiekunem grupy jest pani Katarzyna Maciejczyk.

Galeria zdjęć ...

Szkolenie artego

13 Listopad 2015
  Uczniowie technikum usług fryzjerskich w Bychawie uczestniczą w szkoleniach fryzjerskich organizowanych przez firmę FALE LOKI KOKI – Tomasz Mazurek. Szkolenia fryzjerskie marki artego prowadzi instruktor marki artego Krzysztof Pajor.
więcej...

VI międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej

10 Listopad 2015
 Dyrekcja, nauczyciele poloniści i bibliotekarze Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 im. mjr H. Dobrzańskiego w Bychawie zapraszają uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych do udziału w konkursie recytatorskim pod hasłem: „Żadne miejsce nie powinno być milsze dla Ciebie od Ojczyzny”. 18 listopada o godz.9.00 swoje umiejętności recytatorskie zaprezentują uczniowie gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. Recytacje oceni jury ,które przyzna nagrody i wyróżnienia.

Zajęcia z języka włoskiego

09 Listopad 2015

  Dnia 7 listopada 2015 roku w naszej szkole rozpoczęły się zajęcia z języka włoskiego prowadzone przez lektora ze szkoły językowej Avalon z Lublina. Zajęcia mają na celu przygotowanie uczniów do wyjazdów do Włoch w ramach projektu Erasmus+ pt. "Włoskie staże uczniów z Bychawy". W zajęciach uczestniczy 28 uczniów, z których 24 w miesiącach maju oraz czerwcu wyjedzie na 3-tygodniowy staż zagraniczny do miejscowości Spoletto we Włoszech.

Stylizacja paznokci

06 Listopad 2015

  W dniu 6.11.2015r. odbyły się w naszej szkole zajęcia ze "stylizacji paznokci" w klasie II Tuf, w związku z propozycją wprowadzenia innowacji do zawodu Technik Usług Fryzjerskich - "Wizaż i stylizacja". Młodzież była bardzo zadowolona z warsztatów prowadzonych przez wykwalifikowaną stylistkę.

Galeria zdjęć ...

Powiatowa Licealiada w tenisie stołowym

30 Październik 2015

  28 października 2015 w ZSTR w Piotrowicach, odbyła się Powiatowa Licealiada w tenisie stołowym indywidualnym dziewcząt i chłopców. Do zawodów przystąpiło po 18 zawodniczek i zawodników z 6 szkół naszego Powiatu.

W kategorii chłopców  najwyżej uplasował się Karol Styk zajmując miejsce IV i tym samym uzyskał awans do zawodów Rejonowych. Karolowi gratulujemy uzyskanego wyniku i życzymy powodzenia na zawodach Rejonowych!!!

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl