AKTUALNOŚCI:

Pierwszy szkolny turniej gier komputerowych

07 Grudzień 2015
  Dnia 7 grudnia 2015 roku w naszej szkole odbył się pierwszy turniej gier komputerowych. W tym roku wybór padł na grę „Counter Strike: Global Offensive”. Organizatorem turnieju był pan Robert Skoczylas wraz z uczniami klasy drugiej kształcącymi się w zawodzie technik informatyk, którzy zebrali drużyny oraz zakupili nagrody dla zwycięzców turnieju.

więcej...

Mikołaj w internacie

07 Grudzień 2015

  Jak nakazuje tradycja, każdego roku 6 grudnia do grzecznych dzieci przychodzi Mikołaj. Młodzież z internatu naszej szkoły również doczekała się swojego mikołaja, który przybył w poniedziałek w godzinach wieczornych z workiem pełnym prezentów. Wychowankowie oraz wychowawczyni pani Aneta Cieślak w nagrodę za wzorowe zachowanie otrzymali wspaniałe upominki. Wszystkim świetne humory i towarzyszył świąteczny nastrój
 

Galeria zdjęć ...

Mikołajkowy Turniej Siatkówki dziewcząt

07 Grudzień 2015
 
 7.12.2015r odbył się Mikołajkowy Turniej Siatkówki dziewcząt o Puchar Przechodni pana dyrektora.
W zawodach wzięły udział reprezentacje klas II TIUF i I TPS, III TIUF, IV TIUF. Uczennice rozegrały turniej systemem „ każdy z każdym”. O ostatecznym zwycięstwie w rywalizacji zdecydowały wygrane i przegrane sety.
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce – reprezentacja klasy II TIUF i I TPS – 1 punkt/ 3 wygrane sety/ 2 przegrane sety
II miejsce – reprezentacja klasy III TIUF – 1 punkt/ 3 wygrane sety / 3 przegrane sety
III miejsce – reprezentacja klasy IV TIUF – 1 punkt/ 2 wygrane sety/3 przegrane sety
Gratulujemy zawodniczkom!!!

Galeria zdjęć ...

Hubalowa wigilia

06 Grudzień 2015

 Po raz dziewiąty w Leśnictwie Bielawy, przy głazie upamiętniającym „Hubalową Wigilię" z 1939 roku, spotkali się uczniowie szkół noszących imię mjr. Henryka Dobrzańskiego „Hubala", by kultywować tradycyjną wigilię. Grudniowe spotkania w leśnej głuszy uczniów z leśnikami są już wieloletnią tradycją. Zapoczątkował ją Patron szkół w 1939 roku. Uczniowie i leśnicy kontynuują tę tradycję od 2007 roku, kiedy to w rocznicę tamtych wydarzeń został odsłonięty pomnik "Hubalowej Wigilii". Od tego czasu w pierwszy piątek grudnia na polanę w Bielawach przyjeżdżają  uczniowie i leśnicy.

więcej...

Kolejna akcja Honorowego Dawcy Krwi

02 Grudzień 2015
 W dniu 01.12.2015 r. odbyła się kolejna akcja krwiodawstwa w „Hubalu”. Podczas akcji krwiodawstwa do oddania krwi zgłosiło się 40 osób /uczniowie, uczennice, nauczyciele i absolwenci/, z czego 37 oddało 16 litrów 650 ml pełnej krwi. Kolejna akcja honorowego krwiodawstwa i kolejny sukces. Systematyczne akcje honorowej zbiórki krwi odbywają się w naszej szkole od kilku lat.
więcej...

Powiatowy turniej tenisa stołowego

01 Grudzień 2015
  Dnia 1.12.2015 r. w ZSTR w Piotrowicach, odbyła się Powiatowa Licealida w tenisie stołowym drużynowym. Do rywalizacji przystąpiło 14 uczniów z 7 szkół i 10 uczennic z 5 szkół. Po klasyfikacji końcowej uczniowie naszej szkoły Karol Styk i Rekiel Arkadiusz zajęli III miejsce, uzyskując awans do zawodów rejonowych, dziewczyny Kulka Ewelina i Dolecka Pamela zajęły IV miejsce.
 

Galeria zdjęć ...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl