AKTUALNOŚCI:

Dzień Otwarty w WSEI …

10 Luty 2016

 Już po raz drugi, w tym roku, nasza szkoła wzięła udział w edycji Dnia Otwartego Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji, która odbyła się 10 lutego 2016 r. w siedzibie Uczelni przy ul. Projektowej 4.

więcej...

Powiatowa licealiada w piłce siatkowej chłopców

10 Luty 2016

 4 lutego w hali Zespołu Szkół im. ks. A. Kwiatkowskiego w Bychawie, odbyła się Powiatowa Licealiada w piłce siatkowej chłopców. Drużyna naszej szkoły w składzie: Moczybroda Adam, Augustynowicz Adrian, Moczybroda Krzysztof, Kamiński Przemysław, Rubaj Grzegorz, Juchna Dawid, Zaręba Kamil, Woźny Daniel, Fijołek Łukasz, Cieśla Konrad, Sulowski Rafał zajęła II miejsce awansując do rozgrywek finałowych. Opiekunem drużyny była pani Katarzyna Maciejczyk

10 lutego drużyna naszej szkoły przystąpiła do rozgrywek w finale Powiatowej Licealiady w piłce siatkowej. W meczy półfinałowym pokonała drużynę z Bełżyc, dzięki czemu mogła zagrać w finałowym meczu. W klasyfikacji końcowej uczniowie naszej szkoły zajęli II miejsce. Wszystkim zawodnikom gratulujemy sportowej postawy i zaangażowania i czekamy na kolejne sukcesy w przyszły roku.

Galeria zdjęć - półfinały ...
Galeria zdjęć - finały ...

Powiatowa Licealiada w piłce siatkowej dziewcząt

10 Luty 2016

 9.02 i 10.02.2016r w ZS im. Ks. Antoniego Kwiatkowskiego,  odbyły się półfinały i finały w piłce siatkowej dziewcząt. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Katarzyna Pawlas, Ewelina Sadło, Ewelina Makuła, Aneta Zarosińska, Agata Korba, Dominika Flak, Kinga Rokicka, Magdalena Milanowska, Ewelina Kulka i Justyna Wieleba wywalczyły III  miejsce w powiecie.

Serdecznie gratulujemy!!!

Galeria zdjęć ...

Nietypowa promocja

06 Luty 2016

 Dnia 5 lutego 2016 roku uczniowie naszej szkoły zaprosili gimnazjalistów na nietypową promocję kierunków kształcenia. Stylistki fryzur  zaprezentowały umiejętności, które zdobyły w czasie praktycznej nauki zawodu. Chłopcy z technikum w artystyczny sposób przedstawili kierunki kształcenia: technik informatyk, technik mechanik i technik pojazdów samochodowych .

  Zapraszamy do HUBALA!!!

Galeria zdjęć ...

"Od oseska do ślubnego kobierca"

05 Luty 2016

 Dnia 4 lutego 2016 roku w Bychawskim Centrum Kultury odbyła się IV edycja pokazu  KARNAWAŁOWEGO ZAWROTU GŁOWY – pod tytułem ,,Od oseska do ślubnego kobierca’’. Inspiracją tegorocznego pokazu były wyjazdy stylistek fryzur do przedszkoli i szkół. Młodzież naszej szkoły po raz kolejny zaprezentowała umiejętności fryzjerskie i artystyczne, tym razem przy wsparciu grupy maluchów z Samorządowego Przedszkola Nr 1 oraz z Akademii Poziomkowej. Najmłodsi artyści wykazali się spontanicznością, elegancją i wrażliwością, czym urzekli publiczność. Modele i modelki w takt piosenek Majki Jeżowskiej zaprezentowali z gracją fryzury i kreacje karnawałowe. Klimat ostatków podkreśliły fryzury i kreacje uczennic naszej szkoły z klas fryzjerskich w sukniach studniówkowych i wieczorowych.

więcej...

Spotkania z Politechniką Lubelską …

29 Styczeń 2016
 W dniu 28 stycznia 2016 r. uczniowie klas maturalnych wzięli udział w spotkaniu z przedstawicielami Politechniki Lubelskiej. Spotkanie to, było doskonałym źródłem informacji dla przyszłych studentów. Stanowią również okazję do promocji uczelni wśród młodzieży ponadgimnazjalnej, która w okresie okołomaturalnym podejmuje decyzję o wyborze studiów.

więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl