AKTUALNOŚCI:

Bezpieczna+

21 Listopad 2015
 W naszej szkole realizowany jest projekt „Bezpieczna+” będący wsparciem dla podniesienia bezpieczeństwa w szkołach.
Projekt „Bezpieczna+” jest realizowany w ramach rządowego programu wspomagania w latach 2015-2018 organów prowadzących szkoły w zapewnieniu bezpiecznych warunków nauki, wychowania i opieki w szkołach, w okresie od 15 października 2015 r. do 31 grudnia 2015 r.
   Celem projektu jest poprawa kompetencji pracowników szkoły, uczniów i ich rodziców w zakresie bezpiecznego korzystania z cyberprzestrzeni oraz reagowania na zagrożenia.
więcej...

Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej

19 Listopad 2015
 18 listopada, po raz szósty, odbył się w naszej szkole Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej pod hasłem: „Żadne miejsce nie powinno być milsze dla Ciebie od Ojczyzny”. Konkurs odbył się pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Lubelskiego p. Pawła Pikuli i Burmistrza Bychawy p. Janusza Urbana. Udział wzięło 21 uczestników z: Gimnazjum Nr 1 im. Obrońców Ojczyzny w Bychawie, Gimnazjum w Tarnawce, Gimnazjum im. Jana Pawła II w Mętowie, Zespołu Szkół im. M. Kopernika w Bełżycach, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach, Zespołu Szkół im. ks. Antoniego Kwiatkowskiego w Bychawie, Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr . H. Dobrzańskiego w Bychawie.
więcej...

97 Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę

13 Listopad 2015
 „Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości” – Józef Piłsudski.
 
12 listopada 2013 roku w naszej szkole odbyła się akademia z okazji 97 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Upamiętniliśmy wydarzenie najważniejsze dla naszego kraju – odzyskanie przez nią wolności i niepodległości. Święto niepodległości jest szczególnym dniem, odkrywamy w nim, że Polska, do której przywykliśmy, jest dla nas darem, za jej wolność nasi przodkowie płacili cenę najwyższą – męczeństwa i życia. 11 listopada to symbol miłości ojczyzny, walki o wolność, symbol wiary i symbol zwycięstwa.Oddajemy tym sposobem szacunek wszystkim Polakom, tym, którzy odeszli i tym, którzy żyją obecnie. 
Uroczystość tą przygotowały klasy III TI/TUF i III TPS z wychowawczyniami Barbarą Długoszek i Katarzyną Maciejczyk.

Galeria zdjęć ...

Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Bychawskiej Podkowy

13 Listopad 2015
 11 listopada 2015r. młodzież naszej szkoły chcąc uczcić w swój sposób Dzień Niepodległości wzięła udział w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Bychawskiej Podkowy. Do turnieju przystąpiły cztery drużyny, które rozegrały spotkania systemem „każdy z każdym”. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Moczybroda Adam, Augustynowicz Adrian, Moczybroda Krzysztof, Kamiński Przemysław, Rokicki Paweł, Zaręba Kamil, Fijołek Łukasz, opiekunem grupy jest pani Katarzyna Maciejczyk.

Galeria zdjęć ...

Szkolenie artego

13 Listopad 2015
  Uczniowie technikum usług fryzjerskich w Bychawie uczestniczą w szkoleniach fryzjerskich organizowanych przez firmę FALE LOKI KOKI – Tomasz Mazurek. Szkolenia fryzjerskie marki artego prowadzi instruktor marki artego Krzysztof Pajor.
więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl