AKTUALNOŚCI:

Pomagamy potrzebującym i słabszym …

18 Marzec 2016
  W dniu 16 marca 2016 roku nasza szkoła przystąpiła do tegorocznej Akcji Twój Dar Serca dla Hospicjum. Organizatorem Akcji jest Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia.Liderem organizacyjnym przedsięwzięcia jest Gimnazjum i Liceum im. Kazimierza Wielkiego w Lublinie.
   Akcja Twój Dar Serca dla Hospicjum polega na organizowaniu się szkół w wydarzenia artystyczne, kulturalne i kiermasze, aby wspomóc swoich rówieśników, terminalnie i nieuleczalnie chore dzieci – Podopiecznych lubelskiego Hospicjum.
więcej...

Krew – najcenniejszy lek …

18 Marzec 2016
 Pomoc innym ludziom wymaga wysiłku, bo tylko w ten sposób czujemy, że życie ma sens. Życie tylko dla siebie nie daje satysfakcji. Życie jest warte więcej niż nam się wydaje. Wiedzą o tym wspaniali ludzie z Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie.
   15 marca 2016r. w naszej szkole po raz pierwszy w tym roku przeprowadzona została Akcja Honorowego Oddawania Krwi, w której udział wzięli uczniowie, absolwenci i nauczyciele. Organizatorem akcji był pedagog szkolny p. Janusz Sagan we współpracy z Wojskowym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa SP ZOZ w Lublinie. W trakcie trwania akcji, 37 osób oddało ogółem 16650 ml pełnej krwi.
więcej...

Wydanie specjalne "HUBALnews"

17 Marzec 2016
  Zapraszamy do zapoznania się z wydaniem specjalnym naszej gazety "HUBALnews"!!!
Otwórz ...

Czy warto być inżynierem?

10 Marzec 2016
  Na to pytanie i inne, można było usłyszeć odpowiedź w dniu 09 marca 2016 r. w trakcie Dnia Otwartego Wydziału Transportu i Informatyki Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie. Jako ostatni z wydziałów WSEI zaprezentował swoją ofertę przyszłym studentom w ramach wydziałowych dni otwartych.Tam właśnie udali się uczniowie klasy III Tps wraz z nauczycielem przedmiotów zawodowych p. Markiem Fijołkiem i pedagogiem szkolnym p. Januszem Saganem.
więcej...

Warsztaty plastyczne – Wielkanocna kartka świąteczna

08 Marzec 2016
 Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach plastycznych – „Wielkanocna kartka świąteczna”, które odbędą się 10.03.2016r o godzinie 9.30 .Chętni proszeni są o zgłaszanie się do p. Joanny Mendykowskiej.

więcej...

KAJETAN KOŹMIAN –POETA ZAPOMNIANY

08 Marzec 2016
  Biblioteka szkolna zaprasza do udziału w konkursie poświęconym życiu i twórczości Kajetana Koźmiana – poety, krytyka literackiego, pamiętnikarza, tłumacza, związanego z naszą okolicą. Urodził się w Gałęzowie, mieszkał w Piotrowicach, pochowany jest na cmentarzu w Bychawce. W tym roku mija 160 rocznica śmierci poety.
Konkurs odbędzie się 16 marca 2016 r. Zainteresowanych, po szczegółowe informacje, zapraszamy do biblioteki.
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl