AKTUALNOŚCI:

"Kocyk dla psa i kota"

12 Styczeń 2016
    Klasa I TPS wraz z wychowawcą klasy panem Wiesławem Olechem i dyrektorem szkoły panem Jerzym Sprawką organizuje w dniach 11-16.01.2016 roku zbiórkę kocy dla schroniska zwierząt w Lublinie pod nazwą "Kocyk dla psa i kota". Akcja ma za zadanie wspierać schroniska poprzez przekazywanie im materiałów do ocieplania miejsc bud i kojców oraz poprawy standardów bytu cierpiących w schroniskach zwierząt.
   Zwracamy się do wszystkich z prośbą o dostarczanie niepotrzebnych kocy oraz innych materiałów ocieplających do szkoły.

Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej chłopców

22 Grudzień 2015

 

 W miesiącu grudniu odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej chłopców. Do rywalizacji przystąpiło 7 drużyn, które rozegrały swoje spotkania w dwóch grupach. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy walczyły o mistrzostwo szkoły. W klasyfikacji końcowej:

 I miejsce zajęła klasa III Tps,

II miejsce zajęła klasa IV Tps

III miejsce zajęła klasa III/IV Tiuf

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.
Galeria zdjęć ...

Do szopy hej pasterze ....

22 Grudzień 2015
 Święta Bożego Narodzenia, to najcudowniejsze dni w roku. Wszyscy na nie czekamy. Czekamy na wieczerze przy choince, biały opłatek i życzenia. Czekamy na wigilijny nastrój nocy, na pasterkę. Oczy nasze przyciąga żłóbek, a w nim dzieciątko owinięte w pieluszki i złożone na sianie. Przy nim w serdecznej trosce pochylają się Matka Boska i święty Józef. Maleńki Jezus uśmiecha się promiennie i wyciąga ręce – tak ufnie, tak serdecznie.
Kto je uchwyci? Kto uściśnie?

więcej...

Wybory do samorządu uczniowskiego

11 Grudzień 2015
  Wybory do Samorządu Uczniowskiego to dla społeczności uczniowskiej ważna lekcja demokracji, najlepiej przygotowująca młodych ludzi do życia w społeczeństwie demokratycznym.
   Dnia 10.12.2015 r. przeprowadzone zostały wybory do Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole. Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie oraz nauczyciele i pracownicy szkoły. W głosowaniu wzięło 145 osób, którzy wybierali swoich przedstawicieli spośród 16 kandydatów. W trakcie tajnego głosowania, każdy uczeń mógł oddać jeden głos na wybranego kandydata. Wśród wszystkich głosów oddanych 1 był nieważny
.
więcej...

Powiatowa Licealiada w halowej piłce nożnej.

10 Grudzień 2015
  10.12.2015r w ZS im. Ks. A. Kwiatkowskiego odbyły się półfinały w halowej piłce nożnej. Reprezentacja uczniów naszej szkoły w składzie : Krzysztof Moczybroda, Przemysław Kamiński, Łukasz Wiater, Adrian Augustynowicz, Krystian Buczkowski, Przemysław Wereski, Mateusz Mizerski, Grzegorz Rubaj, Paweł Lipiec, Łukasz Gawdazajęli III miejsce.
Gratulujemy zawodnikom!!!

Galeria zdjęć ...

Kartki świąteczne

09 Grudzień 2015
  Jedną z wielu tradycji świąt Bożego Narodzenia jest zwyczaj wysyłania kartek świątecznych z życzeniami. Wzajemne przesyłanie sobie kartek świątecznych to wyraz pamięci, ciepłych życzeń i pragnienia jedności z bliskimi. W obecnych czasach coraz mniej wysyłamy tradycyjnych kartek, bo niestety większą popularnością cieszą się elektroniczne kartki, smsy i mmsy.
Zachęcamy nie tylko do wysyłania tradycyjnych kartek świątecznych, ale również do samodzielnego ich wykonania.
8.12.2015r uczennice i uczniowie wzięli udział w warsztatach plastycznych, podczas których własnoręcznie wykonali oryginalne kartki świąteczne. Kartki z życzeniami, zostaną wysłane do różnych instytucji i szkół.
W warsztatach zorganizowanych przez panią Joannę Mendykowską uczestniczyli: Kinga Rokicka, Anna Sadło, Agata Staszewska, Karolina Mucha, Dawid Podolski z klasy II TI/TUF oraz Ewa Sawa z klasy III TI/TUF.

Galeria zdjęć ...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl