AKTUALNOŚCI:

Wybory do samorządu uczniowskiego

11 Grudzień 2015
  Wybory do Samorządu Uczniowskiego to dla społeczności uczniowskiej ważna lekcja demokracji, najlepiej przygotowująca młodych ludzi do życia w społeczeństwie demokratycznym.
   Dnia 10.12.2015 r. przeprowadzone zostały wybory do Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole. Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie oraz nauczyciele i pracownicy szkoły. W głosowaniu wzięło 145 osób, którzy wybierali swoich przedstawicieli spośród 16 kandydatów. W trakcie tajnego głosowania, każdy uczeń mógł oddać jeden głos na wybranego kandydata. Wśród wszystkich głosów oddanych 1 był nieważny
.
więcej...

Powiatowa Licealiada w halowej piłce nożnej.

10 Grudzień 2015
  10.12.2015r w ZS im. Ks. A. Kwiatkowskiego odbyły się półfinały w halowej piłce nożnej. Reprezentacja uczniów naszej szkoły w składzie : Krzysztof Moczybroda, Przemysław Kamiński, Łukasz Wiater, Adrian Augustynowicz, Krystian Buczkowski, Przemysław Wereski, Mateusz Mizerski, Grzegorz Rubaj, Paweł Lipiec, Łukasz Gawdazajęli III miejsce.
Gratulujemy zawodnikom!!!

Galeria zdjęć ...

Kartki świąteczne

09 Grudzień 2015
  Jedną z wielu tradycji świąt Bożego Narodzenia jest zwyczaj wysyłania kartek świątecznych z życzeniami. Wzajemne przesyłanie sobie kartek świątecznych to wyraz pamięci, ciepłych życzeń i pragnienia jedności z bliskimi. W obecnych czasach coraz mniej wysyłamy tradycyjnych kartek, bo niestety większą popularnością cieszą się elektroniczne kartki, smsy i mmsy.
Zachęcamy nie tylko do wysyłania tradycyjnych kartek świątecznych, ale również do samodzielnego ich wykonania.
8.12.2015r uczennice i uczniowie wzięli udział w warsztatach plastycznych, podczas których własnoręcznie wykonali oryginalne kartki świąteczne. Kartki z życzeniami, zostaną wysłane do różnych instytucji i szkół.
W warsztatach zorganizowanych przez panią Joannę Mendykowską uczestniczyli: Kinga Rokicka, Anna Sadło, Agata Staszewska, Karolina Mucha, Dawid Podolski z klasy II TI/TUF oraz Ewa Sawa z klasy III TI/TUF.

Galeria zdjęć ...

Konkurs o AIDS

09 Grudzień 2015
  Światowy Dzień AIDS obchodzony jest od 1988 roku w dniu 1 grudnia. Ideą tego dnia jest uwrażliwienie całej społeczności na problem ludzi chorych na AIDS oraz nosicieli wirusa HIV. Nasza szkoła także włączyła się w obchody tego dnia. Podejmując działania na rzecz promocji zdrowia w zakresie profilaktyki HIV/AIDS, w naszej szkole odbyły się lekcje wychowawcze o tej tematyce, wykonana została gazetka ścienna a w dniu 08.12.2015 r. został zorganizowany szkolny konkurs. Skierowany był on do młodzieży klas pierwszych oraz innych uczniów zainteresowanych tą tematyką. 

więcej...

Pierwszy szkolny turniej gier komputerowych

07 Grudzień 2015
  Dnia 7 grudnia 2015 roku w naszej szkole odbył się pierwszy turniej gier komputerowych. W tym roku wybór padł na grę „Counter Strike: Global Offensive”. Organizatorem turnieju był pan Robert Skoczylas wraz z uczniami klasy drugiej kształcącymi się w zawodzie technik informatyk, którzy zebrali drużyny oraz zakupili nagrody dla zwycięzców turnieju.

więcej...

Mikołaj w internacie

07 Grudzień 2015

  Jak nakazuje tradycja, każdego roku 6 grudnia do grzecznych dzieci przychodzi Mikołaj. Młodzież z internatu naszej szkoły również doczekała się swojego mikołaja, który przybył w poniedziałek w godzinach wieczornych z workiem pełnym prezentów. Wychowankowie oraz wychowawczyni pani Aneta Cieślak w nagrodę za wzorowe zachowanie otrzymali wspaniałe upominki. Wszystkim świetne humory i towarzyszył świąteczny nastrój
 

Galeria zdjęć ...

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl