AKTUALNOŚCI:

Zagęszczanie włosów

21 Styczeń 2016

 W dniu 20.01.2016 roku odbyło się wewnątrzszkolne szkolenie z zakresu zagęszczania i przedłużania włosów. Szkolenie przygotowały i poprowadziły Beata Drążek i Anna Poniewiozik.

Należy podkreślić, że fryzjerstwo jest zawodem, w którym sprawność manualna wymaga wielu ćwiczeń i wielokrotnego wykonania poszczególnych zabiegów, a także szerokiej wiedzy teoretycznej.

Natomiast mistrzowie – nauczyciele wprowadzają nowości na bieżąco, przekazując od razu nowe informacje swoim uczniom.

Galeria zdjęć ...

Dzień Otwarty w WSEI w Lublinie …

20 Styczeń 2016

 We wtorek, 19 stycznia 2016 roku uczniowie klas maturalnych wzięli udział w Dniach Otwartych Wydziału Pedagogiki i Psychologii w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie. Organizatorami wyjazdu byli koordynatorzy współpracy szkoły z WSEI Pani Jolanta Szpytma i pedagog szkolny Pan Janusz Sagan. W spotkaniu uczestniczyło kilka szkół z województwa lubelskiego. Wzięliśmy udział w specjalistycznych modułach z zakresu psychologii, pedagogiki, pielęgniarstwa i zdrowia publicznego.

więcej...

Druga edycja "ITHubal"

20 Styczeń 2016

 Dyrekcja oraz nauczyciele przedmiotów informatycznych Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. majora Henryka Dobrzańskiego w Bychawie zapraszają uczniów gimnazjów do udziału w II konkursie wiedzy informatycznej „IT HUBAL”, który odbędzie się 11 lutego 2016. Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań informatycznych oraz przygotowanie młodzieży do funkcjonowania w zinformatyzowanym społeczeństwie.

     Jest to druga edycja tego konkursu, dlatego mamy nadzieję, że poinformują Państwo swoich uczniów o konkursie, zachęcą ich do udziału w nim i do pogłębiania wiedzy z zakresu informatyki.

Do zobaczenia na „IT HUBAL”.

Regulamin oraz karta zgłoszenia ...

Warsztaty fryzjerskie w soboty

21 Styczeń 2016

 W trosce o komfortowe warunki nauki, młodzież wraz z nauczycielami zawodu Panią Beatą Drążek i Panią Anną Poniewozik zorganizowały zajęcia dodatkowe dla uczniów klas fryzjerskich. Zajęcia te mają na celu doskonalenie warsztatu pracy młodych fryzjerek.  Młodzież ma  możliwość zaproszenia rodziny, bliskich i znajomych, którzy nieodpłatnie mogą korzystać z usług fryzjerskich. Serdecznie zapraszamy!!!

Kocyk dla psa i kota

19 Styczeń 2016
 W dniu 18.01.2016 roku delegacja uczniów klasy I TPS Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie wspólnie z dyrektorem szkoły panem Jerzym Sprawką dostarczyła do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie zebrane koce w szkole podczas akcji „Kocyk dla psa i kota”.

Wizyta w schronisku zrobiła duże wrażenie na uczniach, postanowili oni w dalszym ciągu kontynuować akcję zbierania kocy i kocyków dla psów i kotów.


Galeria zdjęć ...

Pierwszy Międzyszkolny Turniej Gier Komputerowych

15 Styczeń 2016
 Dnia 18 lutego 2016 roku w naszej szkole odbędzie się Pierwszy Międzyszkolny Turniej Gier Komputerowych dla gimnazjalistów. W tym roku wybór padł na grę „Counter Strike: Global Offensive”. Organizatorami turnieju będą nauczyciele przedmiotów informatycznych wraz z uczniami klas technikum kształcącymi się w zawodzie technik informatyk. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów gimnazjów do przybycia do naszej szkoły i spędzenia miło czasu w czasie ferii zimowych.

Regulamin turnieju ...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl