AKTUALNOŚCI:

Warsztaty fryzjerskie w soboty

21 Styczeń 2016

 W trosce o komfortowe warunki nauki, młodzież wraz z nauczycielami zawodu Panią Beatą Drążek i Panią Anną Poniewozik zorganizowały zajęcia dodatkowe dla uczniów klas fryzjerskich. Zajęcia te mają na celu doskonalenie warsztatu pracy młodych fryzjerek.  Młodzież ma  możliwość zaproszenia rodziny, bliskich i znajomych, którzy nieodpłatnie mogą korzystać z usług fryzjerskich. Serdecznie zapraszamy!!!

Kocyk dla psa i kota

19 Styczeń 2016
 W dniu 18.01.2016 roku delegacja uczniów klasy I TPS Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie wspólnie z dyrektorem szkoły panem Jerzym Sprawką dostarczyła do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie zebrane koce w szkole podczas akcji „Kocyk dla psa i kota”.

Wizyta w schronisku zrobiła duże wrażenie na uczniach, postanowili oni w dalszym ciągu kontynuować akcję zbierania kocy i kocyków dla psów i kotów.


Galeria zdjęć ...

Pierwszy Międzyszkolny Turniej Gier Komputerowych

15 Styczeń 2016
 Dnia 18 lutego 2016 roku w naszej szkole odbędzie się Pierwszy Międzyszkolny Turniej Gier Komputerowych dla gimnazjalistów. W tym roku wybór padł na grę „Counter Strike: Global Offensive”. Organizatorami turnieju będą nauczyciele przedmiotów informatycznych wraz z uczniami klas technikum kształcącymi się w zawodzie technik informatyk. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów gimnazjów do przybycia do naszej szkoły i spędzenia miło czasu w czasie ferii zimowych.

Regulamin turnieju ...

"Kocyk dla psa i kota"

12 Styczeń 2016
    Klasa I TPS wraz z wychowawcą klasy panem Wiesławem Olechem i dyrektorem szkoły panem Jerzym Sprawką organizuje w dniach 11-16.01.2016 roku zbiórkę kocy dla schroniska zwierząt w Lublinie pod nazwą "Kocyk dla psa i kota". Akcja ma za zadanie wspierać schroniska poprzez przekazywanie im materiałów do ocieplania miejsc bud i kojców oraz poprawy standardów bytu cierpiących w schroniskach zwierząt.
   Zwracamy się do wszystkich z prośbą o dostarczanie niepotrzebnych kocy oraz innych materiałów ocieplających do szkoły.

Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej chłopców

22 Grudzień 2015

 

 W miesiącu grudniu odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej chłopców. Do rywalizacji przystąpiło 7 drużyn, które rozegrały swoje spotkania w dwóch grupach. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy walczyły o mistrzostwo szkoły. W klasyfikacji końcowej:

 I miejsce zajęła klasa III Tps,

II miejsce zajęła klasa IV Tps

III miejsce zajęła klasa III/IV Tiuf

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.
Galeria zdjęć ...

Do szopy hej pasterze ....

22 Grudzień 2015
 Święta Bożego Narodzenia, to najcudowniejsze dni w roku. Wszyscy na nie czekamy. Czekamy na wieczerze przy choince, biały opłatek i życzenia. Czekamy na wigilijny nastrój nocy, na pasterkę. Oczy nasze przyciąga żłóbek, a w nim dzieciątko owinięte w pieluszki i złożone na sianie. Przy nim w serdecznej trosce pochylają się Matka Boska i święty Józef. Maleńki Jezus uśmiecha się promiennie i wyciąga ręce – tak ufnie, tak serdecznie.
Kto je uchwyci? Kto uściśnie?

więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl