AKTUALNOŚCI:

Czy warto być inżynierem?

10 Marzec 2016
  Na to pytanie i inne, można było usłyszeć odpowiedź w dniu 09 marca 2016 r. w trakcie Dnia Otwartego Wydziału Transportu i Informatyki Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie. Jako ostatni z wydziałów WSEI zaprezentował swoją ofertę przyszłym studentom w ramach wydziałowych dni otwartych.Tam właśnie udali się uczniowie klasy III Tps wraz z nauczycielem przedmiotów zawodowych p. Markiem Fijołkiem i pedagogiem szkolnym p. Januszem Saganem.
więcej...

Warsztaty plastyczne – Wielkanocna kartka świąteczna

08 Marzec 2016
 Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach plastycznych – „Wielkanocna kartka świąteczna”, które odbędą się 10.03.2016r o godzinie 9.30 .Chętni proszeni są o zgłaszanie się do p. Joanny Mendykowskiej.

więcej...

KAJETAN KOŹMIAN –POETA ZAPOMNIANY

08 Marzec 2016
  Biblioteka szkolna zaprasza do udziału w konkursie poświęconym życiu i twórczości Kajetana Koźmiana – poety, krytyka literackiego, pamiętnikarza, tłumacza, związanego z naszą okolicą. Urodził się w Gałęzowie, mieszkał w Piotrowicach, pochowany jest na cmentarzu w Bychawce. W tym roku mija 160 rocznica śmierci poety.
Konkurs odbędzie się 16 marca 2016 r. Zainteresowanych, po szczegółowe informacje, zapraszamy do biblioteki.

Wszystkiego naj... naj... naj...

08 Marzec 2016

 
Dla KOBIET, które znamy
moc życzeń dzisiaj mamy,
dużo zdrowia, szczęścia i miłości
oraz kwiatów i radości,
niechaj się to niesie na cały kraj,
dziś dla pań wszystko naj... naj... naj....

Wiatr, wypadek, ogień,woda - strażak zawsze rękę poda !!!

03 Marzec 2016
  W sali konferencyjnej Urzędu Miasta w dniu 02 marca 2016 r. odbyły się Gminne Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”. Grupę uczestników w imieniu burmistrza Janusza Urbana, prezesa zarządu oddziału gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Bychawie powitał asp. sztab. Sławomir Rolek.
   W eliminacjach startowali uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i młodzież ze szkół średnich, z terenu gminy Bychawa.
więcej...

Bezpłatne badania techniczne!!!

02 Marzec 2016
  Dyrekcja Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie zaprasza do Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów w celu dokonania nieodpłatnego sprawdzenia stanu technicznego samochodu (bez prawa wpisu do dowodu rejestracyjnego) w każdą pierwszą sobotę miesiąca w godzinach 9:00 do 12:00.
Pojazd sprawny technicznie to pojazd bezpieczny!!!
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl