AKTUALNOŚCI:

Spotkania z Politechniką Lubelską …

29 Styczeń 2016
 W dniu 28 stycznia 2016 r. uczniowie klas maturalnych wzięli udział w spotkaniu z przedstawicielami Politechniki Lubelskiej. Spotkanie to, było doskonałym źródłem informacji dla przyszłych studentów. Stanowią również okazję do promocji uczelni wśród młodzieży ponadgimnazjalnej, która w okresie okołomaturalnym podejmuje decyzję o wyborze studiów.

więcej...

Zebranie rodziców

26 Styczeń 2016
 Dnia 7 lutego 2016 roku (niedziela) o godzinie 10:00 odbędzie się zebranie rodziców wszystkich klas.

Nakrętki dla hospicjum

22 Styczeń 2016

 Czy zastanawialiśmy się kiedykolwiek jaką wartość mają plastikowe nakrętki po napojach czy detergentach? Jeśli wyrzucimy je do kosza - żadną. Ale są bezcenne, jeśli dzięki nim można pomóc potrzebującym. Nasza szkoła, podobnie jak w latach ubiegłych, bierze udział   w akcji zbierania plastikowych nakrętek. Celem zbiórki jest spełnienie marzeń nieuleczalnie chorych dzieci, podopiecznych lubelskiego hospicjum im. Małego Księcia.

 

 
 

   Właśnie dzisiaj tj.22.01.2016 r. odebrano od nas siedem worków zebranych nakrętek, które Hospicjum przekaże do firmy zajmującej się ich utylizacją. Uzyskane w ten sposób pieniądze są przeznaczane na finansowanie spełniania marzeń oraz zakup prezentów dla podopiecznych.

  Cele tej akcji są obopólne gdyż poza okazaną pomocą, zbiórka nakrętek wyrabia w nas systematyczny nawyk segregowania odpadów, jakże potrzebny w naszych czasach. A ponadto daje poczucie, że możemy zrobić coś dobrego . Zachęcamy wszystkich do zbierania nakrętek na rzecz podopiecznych Hospicjum Małego Księcia dla Dzieci.
więcej...

Zagęszczanie włosów

21 Styczeń 2016

 W dniu 20.01.2016 roku odbyło się wewnątrzszkolne szkolenie z zakresu zagęszczania i przedłużania włosów. Szkolenie przygotowały i poprowadziły Beata Drążek i Anna Poniewiozik.

Należy podkreślić, że fryzjerstwo jest zawodem, w którym sprawność manualna wymaga wielu ćwiczeń i wielokrotnego wykonania poszczególnych zabiegów, a także szerokiej wiedzy teoretycznej.

Natomiast mistrzowie – nauczyciele wprowadzają nowości na bieżąco, przekazując od razu nowe informacje swoim uczniom.

Galeria zdjęć ...

Dzień Otwarty w WSEI w Lublinie …

20 Styczeń 2016

 We wtorek, 19 stycznia 2016 roku uczniowie klas maturalnych wzięli udział w Dniach Otwartych Wydziału Pedagogiki i Psychologii w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie. Organizatorami wyjazdu byli koordynatorzy współpracy szkoły z WSEI Pani Jolanta Szpytma i pedagog szkolny Pan Janusz Sagan. W spotkaniu uczestniczyło kilka szkół z województwa lubelskiego. Wzięliśmy udział w specjalistycznych modułach z zakresu psychologii, pedagogiki, pielęgniarstwa i zdrowia publicznego.

więcej...

Druga edycja "ITHubal"

20 Styczeń 2016

 Dyrekcja oraz nauczyciele przedmiotów informatycznych Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. majora Henryka Dobrzańskiego w Bychawie zapraszają uczniów gimnazjów do udziału w II konkursie wiedzy informatycznej „IT HUBAL”, który odbędzie się 11 lutego 2016. Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań informatycznych oraz przygotowanie młodzieży do funkcjonowania w zinformatyzowanym społeczeństwie.

     Jest to druga edycja tego konkursu, dlatego mamy nadzieję, że poinformują Państwo swoich uczniów o konkursie, zachęcą ich do udziału w nim i do pogłębiania wiedzy z zakresu informatyki.

Do zobaczenia na „IT HUBAL”.

Regulamin oraz karta zgłoszenia ...

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl