AKTUALNOŚCI:

Dzień otwarty

22 Marzec 2016
 Dnia 22 marca 2016 roku w naszej szkole zostały zorganizowane Dni Otwarte. Gimnazjaliści wzięli udział w lekcjach otwartych  z przedmiotów zawodowych . Zainteresowani zawodem technik pojazdów samochodowych uczestniczyli w zajęciach warsztatowych ,,Magia spawania’’ i ,,Drugie życie silnika’’. Uczennice gimnazjum aktywnie uczestniczyły w zajęciach ,,Stylizacja fryzur’’ w zawodzie  technik usług fryzjerskich z innowacją „Wizaż i stylizacja” . Dla pasjonatów informatyki  myślących poważnie o zawodzie technik informatyk z innowacją „Grafika i gry komputerowe”  zorganizowano zajęcia ,,Tajemnice informatyki’’. Wszyscy mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć szkołę od wewnątrz, porozmawiać z uczniami, nauczycielami.
Wszystkich zapraszamy na festyn edukacyjny, który odbędzie się 29 kwietnia w Hubalu!!!!
NIE SPRAWIAMY ZAWODU – DAJEMY ZAWÓD!!!

Kartki świąteczne

21 Marzec 2016
  10.03.2016r odbyły się warsztaty plastyczne, w których uczestniczyli uczennice i uczniowie z klas II TIUF i III TIUF. Młodzież wykonała kartki wielkanocne, które zostały wysłane z okazji zbliżających się świąt do okolicznych szkół, gimnazjów i instytucji.

Galeria zdjęć ...

Konkurs na najładniejszą pisankę.

21 Marzec 2016
Wyniki konkursu na najładniejszą pisankę.
I miejsce – uczeń klasy I TPS – Michał Sowa
Wyróżnienia:
Agata Korba, Patrycja Pizoń, Ewa Sawa – klasa III TIUF; Patrycja Skoczylas – I TPS
Gratulujemy talentu wszystkim uczestnikom konkursu.

Pomagamy potrzebującym i słabszym …

18 Marzec 2016
  W dniu 16 marca 2016 roku nasza szkoła przystąpiła do tegorocznej Akcji Twój Dar Serca dla Hospicjum. Organizatorem Akcji jest Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia.Liderem organizacyjnym przedsięwzięcia jest Gimnazjum i Liceum im. Kazimierza Wielkiego w Lublinie.
   Akcja Twój Dar Serca dla Hospicjum polega na organizowaniu się szkół w wydarzenia artystyczne, kulturalne i kiermasze, aby wspomóc swoich rówieśników, terminalnie i nieuleczalnie chore dzieci – Podopiecznych lubelskiego Hospicjum.
więcej...

Krew – najcenniejszy lek …

18 Marzec 2016
 Pomoc innym ludziom wymaga wysiłku, bo tylko w ten sposób czujemy, że życie ma sens. Życie tylko dla siebie nie daje satysfakcji. Życie jest warte więcej niż nam się wydaje. Wiedzą o tym wspaniali ludzie z Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie.
   15 marca 2016r. w naszej szkole po raz pierwszy w tym roku przeprowadzona została Akcja Honorowego Oddawania Krwi, w której udział wzięli uczniowie, absolwenci i nauczyciele. Organizatorem akcji był pedagog szkolny p. Janusz Sagan we współpracy z Wojskowym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa SP ZOZ w Lublinie. W trakcie trwania akcji, 37 osób oddało ogółem 16650 ml pełnej krwi.
więcej...

Wydanie specjalne "HUBALnews"

17 Marzec 2016
  Zapraszamy do zapoznania się z wydaniem specjalnym naszej gazety "HUBALnews"!!!
Otwórz ...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl