AKTUALNOŚCI:

Icemania, Strefa Wysokich Lotów sposobem na aktywne spędzanie czasu wolnego.

10 Styczeń 2020
 Uczniowie klasy I TPS z wychowawczynią Katarzyną Maciejczyk i nauczycielką Urszulą Wilkołazką, dbająć o formę przed świętami udali się do Lublina gdzie na  lodowisku „Icemania” i  w Strefie  Wysokich lotów, pod okiem instruktorów, aktywnie spędzili czas.
Udział w zajęciach przygotowanych dla nas w „ Strefie Wysokich Lotów” , był okazją do uczestnictwa w zajęciach wychowania fizycznego w nowoczesnych warunkach. Podczas takich zajęć w wyjątkowy sposób rozwijana jest koordynacja i ogólna sprawność ruchowa.
Uczniowie pod opieką trenerów nauczyli się podstaw akrobatyki łącząc sport z zabawą.

Galeria zdjęć ...

Mikołajkowego Turnieju Piłki Siatkowej

21 Grudziań 2019
 Corocznym obyczajem w naszej szkole jest organizacja Mikołajkowego Turnieju Piłki Siatkowej. W tym roku, rozgrywki zostały przeprowadzone w dwóch grupach.
6 grudnia do rywalizacji stanęli uczniowie klas pierwszych, 9 grudnia uczniowie klas starszych.
Klasyfikacja klas I:
I miejsce – I TI4
II miejsce – I TPS/TI 4
III miejsce – I TPS 5
IV miejsce – I TI 5
Klasyfikacja klas starszych :
 I miejsce –
II miejsce –
III miejsce –
IV miejsce –
 
Wszystkim drużynom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej.

Galeria zdjęć...

Ferie z "HUBALEM'

21 Grudziań 2019
 W dniach 22-23 stycznia 2020 roku w naszej szkole odbędą się "Ferie z HUBALEM" w ramach, których rozegrany zostanie po raz piąty Międzyszkolny Turniej Gier Komputerowych organizowany dla uczniów szkół podstawowych. W tym roku po raz pierwszy wybór padł na grę League of Legends. Organizatorami turnieju będą nauczyciele przedmiotów informatycznych wraz z uczniami klas technikum kształcącymi się w zawodzie technik informatyk. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów szkół podstawowych do przybycia do naszej szkoły i spędzenia miło czasu w czasie ferii zimowych.

Regulamin ...
Karta zgłoszenia ...
Zgoda rodzica na udział ...
Zgoda rodzica na wykorzystanie wizerunku dziacka ...

Hej kolęda, kolęda

20 Grudzień 2019
 Cicho, przytulnie wszędzie stroiki świąteczne, kolęda płynie. Świąteczny wystrój szkoły przygotowały Panie A.Maciąg, B.Drążek i A.Ziętek.
W środę klasa II TPS wraz z wychowawcą p. A.Pietrzakiem oraz przy współpracy klas: I TPS, I TUF i IV TI zorganizowała Bożonarodzeniowy montaż słowno-muzyczny. Wprowadziło to miły i sympatyczny nastrój świąteczny w całej społeczności szkolnej. Śpiewaliśmy kolędy, po odczytaniu fragmentu Pisma świętego były życzenia, dzielenie się opłatkiem i wspólne kolędowanie.
         Życzymy Wszystkim aby te święta przepełnione były radością, miłością i spokojem. Nowy 2020 Rok niech przyniesie zdrowie i miłość w naszych rodzinach.


Galeria zdjęć ...

Mikołajkowy Turniej Siatkówki dziewcząt

9 Grudzień 2019
 5 grudnia 2019 roku,  po kilkuletniej przerwie, spowodowanej zbyt małą liczbą dziewcząt, odbył się Mikołajkowy Turniej Siatkówki dziewcząt o Puchar Przechodni pana Dyrektora Szkoły.  W turnieju udział wzięły  trzy reprezentacje klas I TIUF V; I TPSTUFIV, oraz III TPS, III TUF, IV TI. Mecze rozegrano systemem „ każdy z każdym” do dwóch wygranych setów.
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce: klasy III i IV - Weronika Kowalczyk, Aleksandra Jaworska, Magda Mełgieś, Natalia Depkiewicz, Dominika Sprawka
II miejsce: klasa ITIUFV-  Martyna Kosidlak, Magda Moczybroda, Ewelina Wojtyła, Alicja Mamczarz, Wiktoria Czerwińska     
III miejsce:
klasa I TPSTUF-  Adamczyk Julia, Klaudia Choińska,  Oliwia Furmanek, Patrycja Lech, Agata Moroniak, Otylia Grobelna
 
Gratulujemy wszystkim zawodniczkom biorącym udział w zawodach.


Galeria zdjęć ...

Powiatowa Licealiada w tenisie stołowym indywidualnym dziewcząt i chłopców

6 Grudzień 2019
 28 listopada 2019 roku w ZSTR w Piotrowicach  odbyła się Powiatowa Licealiada w tenisie stołowym indywidualnym  dziewcząt i chłopców. W kategorii chłopców II miejsce w powiecie zajął Dawid Adamiak z klasy I TPSV, III miejsce Szymon Rzucidło, IV miejsce Jakub Ciemięs z klasy II TI. W kategorii dziewcząt naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy I TIUFV Ewelina Wojtyła ( V – VI miejsce) i Julia Choińska.

Gratulujemy sukcesów.

Galeria zdjęć ...

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl