AKTUALNOŚCI:

Polska - Hiszpania

13 Listopad 2019
 We wtorkowe po południe grupa uczniów z klasy I TPS, II Ti, I Ti wraz z nauczycielami Katarzyną Maciejczyk i Joanną Mendykowską , udała się na Arenę Lublin aby dopingować reprezentację Polski kobiet w meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Europy z reprezentacją Hiszpani. Dla naszej drużyny był to niewątpliwie jeden z najważniejszych meczy roku z bardzo wymagającym przeciwnikiem. Co prawda zabrakło bramek, ale nie kibiców.

Gramy dla Niepodległej

12 Listopad 2019
 "Gramy dla Niepodległej". Tym hasłem kierowaliśmy się podczas turnieju piłki siatkowej, który odbył się 10 listopada w ZS im. ks. A Kwiatowskiego w Bychawie. Wszyscy uczestnicy w ten sposób chcieli na sportowo uczcić rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. W tym dniu to nie zwycięstwo było ważne, lecz idea,  dla której wszyscy wspólnie się spotkali. Drużyna naszej szkoły wystąpiła w składzie: Pyc Maciej, Budzyński Kacper, Kowalik Karol, Skowronek Adrian, Gajor Łukasz, Grzegorczyk Jakub, Saganowski Jacek. Turniej przebiegał pod patronatem Burmistrza Bychawy.

Galeria zdjęć ...

Powiatowa Licealiada w tenisie stołowym drużynowym

25 Październik 2019
 24 października 2019r w ZSTR w Piotrowicach, odbyła się Powiatowa Licealiada w drużynowym tenisie stołowym  dziewcząt i chłopców.
W kategorii chłopców w zawodach wzięło udział 6 drużyn (ZS Bychawa, ZSZ Nr 1 Bychawa, ZSTR  Piotrowice,  ZSO  Niemce, ZSR Pszczela Wola, ZS Bełżyce), które rozegrały  turniej systemem pucharowym do dwóch przegranych. W kategorii dziewcząt do rywalizacji przystąpiło  5 drużyn, które rozegrały turniej systemem „ każdy z każdym”. Mecze rozegrano do trzech wygranych punktów. Najpierw single, następnie debel,  w przypadku, gdy wynik nie był jeszcze rozstrzygnięty, rozgrywano ponownie single. 
Reprezentacja chłopców ZSZ Nr 1 im. mjra Henryka Dobrzańskiego w Bychawie zajęła II miejsce,  a  drużyna dziewcząt III miejsce w powiecie.  Nasze zespoły  wystąpiły w składzie: (dziewczęta) Ewelina Wojtyła -  I TUFV, Julia Choińska - I TUFV, Weronika Kowalczyk - III TPS  ( rezerwowa) oraz (chłopcy): Szymon Rzucidło - IITI,  Jakub Ciemięs  - II TI i Adamiak Dawid -  I TPSV.
 
Klasyfikacja końcowa -  kategoria chłopców:
I miejsce: ZS Bełżyce
II miejsce: ZSZ Nr 1 Bychawa
III miejsce: ZSO  Niemce
 
Klasyfikacja końcowa -  kategoria dziewcząt:
I miejsce: ZSTR  Piotrowice
II miejsce: ZS  Bychawa
III miejsce: ZSZ Nr 1 Bychawa

Galeria zdjęć...

Mistrzostwa dziewcząt w tenisie stołowym w grze pojedynczej

24 Październik 2019
 22 października 2019r odbyły się w naszej szkole  Mistrzostwa dziewcząt w tenisie stołowym w grze pojedynczej.  W zawodach wzięło udział 8 uczennic, które rozegrał  turniej systemem pucharowym do dwóch przegranych.
 
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce: Ewelina Wojtyła klasa I TUFV
II miejsce: Julia Choińska klasa I TUFV
III miejsce: Weronika Kowalczyk klasa III TPS

Galeria zdjęć ...

Mistrzostwa chłopców w tenisie stołowym w grze pojedynczej

24 Październik 2019
 21 października 2019 r. w naszej szkole, odbyły się Mistrzostwa chłopców w tenisie stołowym w grze pojedynczej.  W zawodach wzięło udział 16 uczniów, którzy rozegrali  turniej systemem pucharowym do dwóch przegranych.
 
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce: Szymon Rzucidło IITI
II miejsce: Adamiak Dawid I TPSV
III miejsce: Jakub Ciemięs – klasa II TI

Galeria zdjęć ...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl