AKTUALNOŚCI:

KAJETAN KOŹMIAN –POETA ZAPOMNIANY

08 Marzec 2016
  Biblioteka szkolna zaprasza do udziału w konkursie poświęconym życiu i twórczości Kajetana Koźmiana – poety, krytyka literackiego, pamiętnikarza, tłumacza, związanego z naszą okolicą. Urodził się w Gałęzowie, mieszkał w Piotrowicach, pochowany jest na cmentarzu w Bychawce. W tym roku mija 160 rocznica śmierci poety.
Konkurs odbędzie się 16 marca 2016 r. Zainteresowanych, po szczegółowe informacje, zapraszamy do biblioteki.

Wszystkiego naj... naj... naj...

08 Marzec 2016

 
Dla KOBIET, które znamy
moc życzeń dzisiaj mamy,
dużo zdrowia, szczęścia i miłości
oraz kwiatów i radości,
niechaj się to niesie na cały kraj,
dziś dla pań wszystko naj... naj... naj....

Wiatr, wypadek, ogień,woda - strażak zawsze rękę poda !!!

03 Marzec 2016
  W sali konferencyjnej Urzędu Miasta w dniu 02 marca 2016 r. odbyły się Gminne Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”. Grupę uczestników w imieniu burmistrza Janusza Urbana, prezesa zarządu oddziału gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Bychawie powitał asp. sztab. Sławomir Rolek.
   W eliminacjach startowali uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i młodzież ze szkół średnich, z terenu gminy Bychawa.
więcej...

Bezpłatne badania techniczne!!!

02 Marzec 2016
  Dyrekcja Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie zaprasza do Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów w celu dokonania nieodpłatnego sprawdzenia stanu technicznego samochodu (bez prawa wpisu do dowodu rejestracyjnego) w każdą pierwszą sobotę miesiąca w godzinach 9:00 do 12:00.
Pojazd sprawny technicznie to pojazd bezpieczny!!!

Pierwszy Międzyszkolny Turniej Gier Komputerowych

20 Luty 2016
 W dniach 18-19 luty 2016 roku w naszej szkole odbył się Pierwszy Międzyszkolny Turniej Gier Komputerowych CS:GO. Do rywalizacji przystąpiło 12 drużyn pięcioosobowych (9 drużyn z gimnazjów z Piotrkowa, Tarnawki, Krzczonowa i Bychawy oraz 3 drużyny z naszej szkoły wsparte przez kolegów z zewnątrz). 12 drużyn zostało poprzez losowanie podzielonych na 4 grupy po 3 drużyny każda. Mecze w grupach rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Z każdej grupy awansowało po dwie najlepsze drużyny do dalszej części rozgrywek rozgrywanej systemem pucharowym.
więcej...

"ITHubal" - druga edycja

12 Luty 2016

 Dnia 11 lutego 2016 roku w Zespole Szkół Zawodowych Nr im. mjr. Henryka Dobrzańskiego odbyła się druga edycja konkursu wiedzy informatycznej „IT HUBAL”. Konkurs składał się z dwóch części: teoretycznej – składającej się z 20 pytań testowych zamkniętych oraz praktycznej – składającej się z 15 zadań praktycznych z zakresu obsługi i konfiguracji systemu Windows,  konfiguracji pakietu Microsoft Office w szczególności Word, Excel i Power Point oraz zmiany kodu strony www w HTML.

więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl