AKTUALNOŚCI:

Na staż po wyższe kompetencje …

01 Czerwiec 2016
      Druga grupa uczniów naszej szkoły zakwalifikowanych do projektu „Włoskie staże uczniów z Bychawy” w programie Erasmus+finansowanym ze środków Unii Europejskiej wraz z opiekunem p. Januszem Saganem szczęśliwie dotarła na miejsce odbywania stażu w Spoleto we Włoszech. Przedsięwzięcie realizowane jest przy udziale partnera z Włoch – Azzurra Societa Cooperativa Sociale. Grupa dwunastu uczennic i uczniów: mechanicy - 5 osób, fryzjerki 4 - osoby i informatycy – 3 osoby, w dniach 30.0517.06 rozpoczęła odbywanie trzytygodniowego stażu zawodowego.
więcej...

Targi edukacyjne w Gimnazjum

17 Maj 2016
 Dnia 17 maja 2016 roku w Gimnazjum Nr 1 im. Obrońców Ojczyzny odbyły się targi edukacyjne. Uczniowie naszej szkoły przygotowali stoisko promujące szkołę.

Galeria zdjęć ...

EURO HUBAL2016

16 Maj 2016
 Piłka nożna jest jedną  z najbardziej popularnych gier drużynowych  na świecie.
Euro Hubal 2016to projekt, mający na celu zachęcanie całej społeczności do aktywności fizycznej poprzez propagowanie  piłki nożnej oraz do kulturalnego kibicowania, zdobycie wiedzyo historii Mistrzostw Europy, poznanie m. in. reprezentacji państw i ich osiągnięć, najsłynniejszych zawodników i trenerów.
 
Terminarz Euro Hubal 2016
 
16.05.2016r oficjalnie rozpoczęliśmy realizację projektu Euro Hubal 2016 od wylosowania przez poszczególne klasy i nauczycieli państw, pod których barwami reprezentacje rozegrają turniej.
więcej...

II MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ RINGO

11 Maj 2016
Ringo – to wszystkie sporty świata, sprowadzone do wspólnego mianownika”
[H. Dampc, bokser, wicemistrz Europy, olimpijczyk]
 
 
Nauczyciele, dyrekcja i uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1
imienia majora Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
zapraszają na
 
II MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ RINGO
 

Ostatni dzwonek … dla maturzystów!

29 Kwiecień 2016
 „Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj!”. Te słowa Marka Twaina tak bardzo pasowały do dzisiejszej uroczystości wręczenia świadectw naszym absolwentom.
   Piątek 29 kwietnia 2016 r. dla uczniów klas maturalnych Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie był szczególnym dniem. Wszyscy elegancko ubrani i z uśmiechami na twarzy rozświetlili naszą szkołę swoją obecnością. Wraz z zaproszonymi gośćmi, dyrekcją, gronem pedagogicznym zebrali się by po raz ostatni przed maturą usłyszeć odczytywane listy klas, nazwiska wyróżnionych osób oraz otrzymać upragnione świadectwo ukończenia szkoły średniej. Spotkanie to było ostatnią okazją do podsumowania pracy w ciągu minionych lat nauki w szkole, do refleksji i chwili zadumy nad kończącym i rozpoczynającym się etapem życia.
więcej...

Dzień otwarty w "Hubalu"

29 Kwiecień 2016
   29 kwietnia 2016 roku, po raz drugi w tym roku, w naszej szkole odbyły się DNI OTWARTE. Już od rana przygotowywaliśmy się na powitanie na gości.
Naszym głównym celem była promocja szkoły wśród gimnazjalistów oraz zapoznanie ich z ofertą edukacyjną Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 na rok szkolny 2016/2017.
Ponieważ nie samą nauką żyje uczeń przygotowaliśmy dla gimnazjalistów wiele atrakcji.
   Po powitaniu przez dyrektora szkoły przybyłych gości, przedstawieniu oferty edukacyjnej na nowy rok szkolny i obejrzeniu występów naszej grupy tanecznej młodzież podzieliła się na grupy, zgodnie ze swoimi zainteresowaniami. Każda grupa udała się na pokazy zawodowe: mechaniczne, informatyczne, fryzjerskie, konkursy językowe, pokazy z chemii oraz zwiedzanie szkoły. Dzięki współpracy z WSEI w Lublinie uczniowie wzięli udział w pokazie, w czasie którego dowiedzieli się jak działa ludzki mózg, na co kierujemy wzrok w pierwszej kolejności.

więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl