AKTUALNOŚCI:

Krew – najcenniejszy lek …

18 Marzec 2016
 Pomoc innym ludziom wymaga wysiłku, bo tylko w ten sposób czujemy, że życie ma sens. Życie tylko dla siebie nie daje satysfakcji. Życie jest warte więcej niż nam się wydaje. Wiedzą o tym wspaniali ludzie z Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie.
   15 marca 2016r. w naszej szkole po raz pierwszy w tym roku przeprowadzona została Akcja Honorowego Oddawania Krwi, w której udział wzięli uczniowie, absolwenci i nauczyciele. Organizatorem akcji był pedagog szkolny p. Janusz Sagan we współpracy z Wojskowym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa SP ZOZ w Lublinie. W trakcie trwania akcji, 37 osób oddało ogółem 16650 ml pełnej krwi.
więcej...

Wydanie specjalne "HUBALnews"

17 Marzec 2016
  Zapraszamy do zapoznania się z wydaniem specjalnym naszej gazety "HUBALnews"!!!
Otwórz ...

Czy warto być inżynierem?

10 Marzec 2016
  Na to pytanie i inne, można było usłyszeć odpowiedź w dniu 09 marca 2016 r. w trakcie Dnia Otwartego Wydziału Transportu i Informatyki Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie. Jako ostatni z wydziałów WSEI zaprezentował swoją ofertę przyszłym studentom w ramach wydziałowych dni otwartych.Tam właśnie udali się uczniowie klasy III Tps wraz z nauczycielem przedmiotów zawodowych p. Markiem Fijołkiem i pedagogiem szkolnym p. Januszem Saganem.
więcej...

Warsztaty plastyczne – Wielkanocna kartka świąteczna

08 Marzec 2016
 Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach plastycznych – „Wielkanocna kartka świąteczna”, które odbędą się 10.03.2016r o godzinie 9.30 .Chętni proszeni są o zgłaszanie się do p. Joanny Mendykowskiej.

więcej...

KAJETAN KOŹMIAN –POETA ZAPOMNIANY

08 Marzec 2016
  Biblioteka szkolna zaprasza do udziału w konkursie poświęconym życiu i twórczości Kajetana Koźmiana – poety, krytyka literackiego, pamiętnikarza, tłumacza, związanego z naszą okolicą. Urodził się w Gałęzowie, mieszkał w Piotrowicach, pochowany jest na cmentarzu w Bychawce. W tym roku mija 160 rocznica śmierci poety.
Konkurs odbędzie się 16 marca 2016 r. Zainteresowanych, po szczegółowe informacje, zapraszamy do biblioteki.

Wszystkiego naj... naj... naj...

08 Marzec 2016

 
Dla KOBIET, które znamy
moc życzeń dzisiaj mamy,
dużo zdrowia, szczęścia i miłości
oraz kwiatów i radości,
niechaj się to niesie na cały kraj,
dziś dla pań wszystko naj... naj... naj....
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl