AKTUALNOŚCI:

Turniej piłki siatkowej - trójki chłopców

01 Grudzień 2015
  27.11.2015 r. odbył się szkolny międzyklasowy turniej trójek siatkarskich chłopców. Do rozgrywek przystąpło 7 drużyn, które rozegrały pojedynki systemem „ każdy z każdym”. Po niezwykle zaciętej rywalizacji I miejsce zajęła klasa III TPS w składzie : Moczybroda Adam, Augustynowicz Adrian, Kulig Rafał i Łagoda Rafał. II miejsce zajęła klasa IV TPS, III miejsce klasa ITPS.

  Galeria zdjęć ...

Bezpieczna+

30 Listopad 2015
  Poprawa bezpieczeństwa uczniów nie tylko w szkole, ale i poza nią – to główny cel programu „Bezpieczna+”. Program „Bezpieczna+” będzie realizowany w latach 2015-2018. Program jest adresowany m.in. do uczniów, rodziców, nauczycieli i innych pracowników szkół.

więcej...

Pierwsza pomoc przedmedyczna

29 Listopad 2015
  Życie ludzkie wielokrotnie zależy od pomocy udzielonej przed upływem pierwszych czterech minut. W celu zapoznania się z istotnymi zasadami, które pomogą w ratowaniu ludzkiego zdrowia, a często nawet życia uczniowie naszej szkoły biorą udział w cyklu warsztatów pierwszej  pomocy  przedmedycznej. Podczas tych spotkań uczniowie dowiadują się m.in. jak należy postępować w przypadku osoby nieprzytomnej i nie oddychającej, ćwiczą resuscytację krążeniowo oddechową przy użyciu fantoma.
więcej...

Wieczór andrzejkowy w internacie

27 Listopad 2015
  W czwartkowy wieczór 26 listopada w naszym internacie odbyły się Andrzejki. Świetlica zmieniła się na kilka godzin w nastrojowy gabinet wróżb. Młodzież i pani wychowawczyni Aneta Cieślak przygotowali wiele atrakcji, ale i pyszny poczęstunek (dziękujemy również rodzicom za przywiezione przysmaki).
Drugą część wieczoru wszyscy spędzili na tanecznym parkiecie, bawiąc się w rytmie dyskotekowej muzyki.
Na następny magiczny wieczór zapraszamy za rok!!!

Galeria zdjęć ...

Andrzejkowy zawrót głowy

26 Listopad 2015
Propozycje uczniów klasy II Tuf na fryzury andrzejkowe

      

MIŁEGO CZESANKA !!!! I ZABAWY !!!!

Kolejna akcja Honorowego Krwiodawstwa

25 Listopad 2015
 Dnia 1 grudnia 2015 roku (wtorek) w godzinach 9:00 - 13:00, odbędzie się kolejna akcja Honorowego Krwiodawstwa "Dar krwi - darem serca". Serdecznie zapraszamy uczniów, absolwentów i sympatyków naszej szkoły do udziału akcji. 
Musisz spełnić następujące warunki: być wypoczęty, po lekkim, ubogotłuszczowym posiłku, z dokumentem tożsamości (dowodem osobistym, prawem jazdy, paszportem), dzień wcześniej nie spożywaj żadnego alkoholu.
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl