AKTUALNOŚCI:

Warsztaty plastyczne – Wielkanocna kartka świąteczna

08 Marzec 2016
 Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach plastycznych – „Wielkanocna kartka świąteczna”, które odbędą się 10.03.2016r o godzinie 9.30 .Chętni proszeni są o zgłaszanie się do p. Joanny Mendykowskiej.

więcej...

KAJETAN KOŹMIAN –POETA ZAPOMNIANY

08 Marzec 2016
  Biblioteka szkolna zaprasza do udziału w konkursie poświęconym życiu i twórczości Kajetana Koźmiana – poety, krytyka literackiego, pamiętnikarza, tłumacza, związanego z naszą okolicą. Urodził się w Gałęzowie, mieszkał w Piotrowicach, pochowany jest na cmentarzu w Bychawce. W tym roku mija 160 rocznica śmierci poety.
Konkurs odbędzie się 16 marca 2016 r. Zainteresowanych, po szczegółowe informacje, zapraszamy do biblioteki.

Wszystkiego naj... naj... naj...

08 Marzec 2016

 
Dla KOBIET, które znamy
moc życzeń dzisiaj mamy,
dużo zdrowia, szczęścia i miłości
oraz kwiatów i radości,
niechaj się to niesie na cały kraj,
dziś dla pań wszystko naj... naj... naj....

Wiatr, wypadek, ogień,woda - strażak zawsze rękę poda !!!

03 Marzec 2016
  W sali konferencyjnej Urzędu Miasta w dniu 02 marca 2016 r. odbyły się Gminne Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”. Grupę uczestników w imieniu burmistrza Janusza Urbana, prezesa zarządu oddziału gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Bychawie powitał asp. sztab. Sławomir Rolek.
   W eliminacjach startowali uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i młodzież ze szkół średnich, z terenu gminy Bychawa.
więcej...

Bezpłatne badania techniczne!!!

02 Marzec 2016
  Dyrekcja Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie zaprasza do Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów w celu dokonania nieodpłatnego sprawdzenia stanu technicznego samochodu (bez prawa wpisu do dowodu rejestracyjnego) w każdą pierwszą sobotę miesiąca w godzinach 9:00 do 12:00.
Pojazd sprawny technicznie to pojazd bezpieczny!!!

Pierwszy Międzyszkolny Turniej Gier Komputerowych

20 Luty 2016
 W dniach 18-19 luty 2016 roku w naszej szkole odbył się Pierwszy Międzyszkolny Turniej Gier Komputerowych CS:GO. Do rywalizacji przystąpiło 12 drużyn pięcioosobowych (9 drużyn z gimnazjów z Piotrkowa, Tarnawki, Krzczonowa i Bychawy oraz 3 drużyny z naszej szkoły wsparte przez kolegów z zewnątrz). 12 drużyn zostało poprzez losowanie podzielonych na 4 grupy po 3 drużyny każda. Mecze w grupach rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Z każdej grupy awansowało po dwie najlepsze drużyny do dalszej części rozgrywek rozgrywanej systemem pucharowym.
więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl