AKTUALNOŚCI:

Kiermasz ciast, ozdób i stroików świątecznych.

05 Styczeń 2017

 W miesiącu grudniu uczennice i uczniowie klasy III Ti/Tuf wraz z wychowawczynią p. J. Mendykowską zorganizowali i przeprowadzili dwa kiermasze ciast, ozdób i stroików świątecznych, z których dochód zostanie przeznaczony na potrzeby szkoły lub zajęć wychowania fizycznego. Serdeczne podziękowania dla tych, którzy upiekli pyszne ciasta, jak i tych, którzy wsparli naszą akcję poprzez zakup przygotowanych ozdób i słodkości.

Galeria zdjęć ...

„My Europe, My Life, My Future” - wizyta w Portugalii

05 Styczeń 2017
 W dniach 10 – 17 grudnia 2016 roku w ramach realizowanego projektu Erasmus+ My Europe, My Life, My Future” , z wizytą studyjną w Portugalii, przebywali koordynator projektu Katarzyna Maciejczyk, nauczyciel języka angielskiego Beata Krzysiak oraz uczniowie: Adam Moczybroda, Hubert Król, Adrian Augustynowicz.

Spotkanie to pod nazwą „ Tell me about famouse people in your country” zorganizowała szkoła partnerska z Portugalii Agrupamento de Escolas de Pedome.

więcej...

Drugi szkolny turniej gier komputerowych

02 Styczeń 2017
W  grudniu 2016 roku przed świętami Bożegonarodzenia w naszej szkole odbył się drugi turniej gier komputerowych. Organizatorem turnieju był pan Robert Skoczylas wraz z uczniami klasy trzeciej kształcącymi się w zawodzie technik informatyk.
Do turnieju przystąpiło pięć drużyn pięcioosobowych z klas I Tps, II Tps, ITi, III Ti oraz druga drużyna z klasy ITps. W turnieku zwyciężyła drużyna z klasy I Ti w składzie: Dominik Dorocki, Baran Piotr, Budzyński Kacper, Wójtowicz Kamil oraz Kuśmierz Paweł. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!! Na następny turniej, który organizowany będzie podczas ferii zimowych zapraszamy także drużyny z innych okolicznych szkół.

 

Drugi Międzyszkolny Turniej Gier Komputerowych

02 Styczeń 2017
 W dniach 17-18 stycznia 2017 roku w naszej szkole odbędzie się drugi Międzyszkolny Turniej Gier Komputerowych dla gimnazjalistów. W tym roku po raz kolejny wybór padł na grę „Counter Strike: Global Offensive”. Organizatorami turnieju będą nauczyciele przedmiotów informatycznych wraz z uczniami klas technikum kształcącymi się w zawodzie technik informatyk. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów gimnazjów do przybycia do naszej szkoły i spędzenia miło czasu w czasie ferii zimowych.

Regulamin turnieju ...

Karta zgłoszenia ...

Cicha noc, święta noc …

21 Grudzień 2016
 Jak co roku, spotykaliśmy się wspólnie na kilka dni przed Świętami Bożego Narodzenia aby w podniosłym, uroczystym nastroju, ze wzruszeniem przeżyć ten piękny, święty czas Bożego Narodzenia, przy opłatku i kolędzie.

    Jest taki dzień, magiczny dzień radości i dobrych życzeń, obchodzony niemalże pod każdą szerokością geograficzną w atmosferze ciepła i miłości. Dzień, który często pozostawia wiele pięknych wspomnień. Zgodnie ze szkolną tradycją w dniu 20.12.2016 roku o godzinie 9.25 odbyło się spotkanie opłatkowe w naszej szkole. W ciepłej i świątecznej atmosferze przeżywaliśmy część artystyczną przygotowaną przez uczniów klasy I Tps, pod kierunkiem wychowawcy Janusza Sagana. Wspólne śpiewanie kolęd stworzyło wyjątkową atmosferę.

   Następnie wszyscy podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia. Spotkanie to pozwoliło nam poczuć rodzinną atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i rozpocząć wspólne świętowanie narodzin Zbawiciela.

Galeria zdjęć ...

Powiatowa Licealiada w halowej piłce nożnej

16 Grudzień 2016
  15.12.2016r w Zespole szkół im. Ks. A. Kwiatkowskiego odbyła się Powiatowa Licealiada w halowej piłce nożnej. W turnieju wzięło udział sześć drużyn, które rywalizowały ze sobą w dwóch grupach rozgrywając mecze systemem „każdy z każdym”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Łukasz Wiater, Adrian Gawda, Arkadiusz Rekiel, Rafał Kulig, Radosław Tylec, Marcin Jackowski, Mateusz Mizerski, Kacper Świtek, Paweł Lipiec i Dawid Podolski. Pomimo zaciętej gry, naszym zawodnikom nie udało się wywalczyć awansu do ścisłego finału. Gratulujemy postawy i życzymy sukcesów w kolejnym roku.


Klasyfikacja końcowa:

1.       Z SR Pszczela Wola

2.       ZSP Niemce

3.       ZSTR w Piotrowicach


Galeria zdjęć ...

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl