AKTUALNOŚCI:

Turniej dwójek siatkarskich dziewcząt

09 Luty 2020
 07 lutego 2020 roku odbył się Turniej dwójek siatkarskich dziewcząt o Puchar Przechodni dyrektora szkoły. W zawodach wzięło udział 5 zespołów. Dziewczęta rozegrały turniej systemem każdy z każdym do dwóch wygranych setów.
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce: Weronika Kowalczyk III TPS i Natalia Depkiewicz IVTI (4 punkty)
II miejsce: Ewelina Wojtyła i Karolina Filipek I TUF5 (3 punkty)
III miejsce: Patrycja Lech i Agata Moroniak I TUF4 ( 2 punkty)
IV miejsce: Magda Moczybroda i Wiktoria Czerwińska I TUF5 ( 1 punkt)
V miejsce: Otylia Grobelna i Julia Adamczyk I TUF4
Gratulujemy zawodniczkom.


Galeria zdjęć ...

Szkolny turniej gier komputerowych

08 Luty 2020
 W  dniach 04-06 luty 2020 roku w naszej szkole odbył się turniej gier komputerowych. Organizatorem turnieju byli nauczyciele pan Robert Skoczylas oraz pani Barbara Długoszek wraz z uczniami klasy trzeciej kształcącymi się w zawodzie technik informatyk.
4 lutego drużyny rywalizowały w grę CS:GO, natomiast w dniach 5-6 luty w grę LOL.
Do turnieju przystąpiło pięć drużyn pięcioosobowych z klas I Tps, II Tps, ITi, III Ti oraz druga drużyna z klasy ITps. W obydwu grach zwyciężyła drużyna z klasy I Ti wyprzedzająć drużyny z klas II Ti oraz III Ti. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!!

Półfinały wojewódzkie - Rejonowa Licealiada chłopców

07 Luty 2020
 06 lutego 2020 roku  w Biłgoraju, odbyła się Rejonowa Licealiada w  tenisie stołowym drużynowym. Do zawodów tego szczebla kwalifikują się po dwie najlepsze drużyny z czterech powiatów: biłgorajskiego, janowskiego, kraśnickiego i lubelskiego. Ten ostatni reprezentowali uczniowie naszej szkoły – Wicemistrzowie powiatu lubelskiego w tenisie stołowym drużynowym: Dawid Adamiak z klasy I TPS5,  Szymon  Rzucidło i  Jakub Ciemięs z  klasy II TI.
Klasyfikacja końcowa:                                                        
I m – RCEZ w Biłgoraju - awans                                  
II m – ZSCKR w Potoczku - awans         
III m – ZSZ nr 1 w Bychawie            
IV m – LO w Janowie Lubelskim                  
V m – ZSBiO w Biłgoraju       
VI m – ZS nr 2 w Kraśniku         
 Gratulujemy!!!    

Galeria zdjęć...

Międzyszkoly Turniej Gier Komputerowych

26 Luty 2020
 W dniach 22-23 stycznia 2020 roku w naszej szkole odbyły się "Ferie z HUBALEM" w ramach, których rozegrany został po raz piąty Międzyszkolny Turniej Gier Komputerowych organizowany dla uczniów szkół podstawowych. W tym roku po raz pierwszy wybór padł na grę League of Legends. Organizatorami turnieju byli nauczyciele przedmiotów informatycznych wraz z uczniami klas technikum kształcącymi się w zawodzie technik informatyk. Do turnieju zgłosiło się 6 drużun. Do rywalizacji przystąpiło 3 zespoł, które rozegrały mecze każdy z każdym.

Warsztaty z AWF

12 Styczeń 2020
 Dzięki nawiązaniu współpracy z Akademią Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej cztery klasy, miały okazję uczestniczyć w warsztatach edukacyjnych. Po raz drugi już nasza szkoła skorzystała z projektu, dzięki któremu pracownicy AWF prowadzą zajęcia w szkołach. „Nie bujaj (się), bądź sprawny to nazwa tegorocznych warsztatów, które poprowadził  Marcin Bujak  . Każdy uczeń, który aktywnie uczestniczył w warsztatach otrzymał certyfikat.
Dziękujemy prowadzącemu zajęcia jak i Akademi Wychowania Fizycznego, że mogliśmy po raz kolejny wziąć udział w tej inicjatywie.

Galeria zdjęć ...

Jakub Kowalczyk w gronie stypendystów Prezesa Rady Ministrów.

11 Styczeń 2020
 10 stycznia 2020 r. w "Sali Błękitnej" Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Edukacji Narodowej z województwa lubelskiego.
Jakub Kowalczyk uczeń klasy II TI znalazł się w gronie 234 uczniów, którzy otrzymali stypendium Prezesa Rady Ministrów z rąk Pani Teresy Misiuk Lubelskiego Kuratora Oświaty oraz Pana Lecha Sprawki Wojewody Lubelskiego.
Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznawane jest jednemu uczniowi z każdej szkoły średniej kończącej się maturą, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.


Galeria zdjęć ...

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl