AKTUALNOŚCI:

Drugi Międzyszkolny Turniej Gier Komputerowych

02 Styczeń 2017
 W dniach 17-18 stycznia 2017 roku w naszej szkole odbędzie się drugi Międzyszkolny Turniej Gier Komputerowych dla gimnazjalistów. W tym roku po raz kolejny wybór padł na grę „Counter Strike: Global Offensive”. Organizatorami turnieju będą nauczyciele przedmiotów informatycznych wraz z uczniami klas technikum kształcącymi się w zawodzie technik informatyk. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów gimnazjów do przybycia do naszej szkoły i spędzenia miło czasu w czasie ferii zimowych.

Regulamin turnieju ...

Karta zgłoszenia ...

Cicha noc, święta noc …

21 Grudzień 2016
 Jak co roku, spotykaliśmy się wspólnie na kilka dni przed Świętami Bożego Narodzenia aby w podniosłym, uroczystym nastroju, ze wzruszeniem przeżyć ten piękny, święty czas Bożego Narodzenia, przy opłatku i kolędzie.

    Jest taki dzień, magiczny dzień radości i dobrych życzeń, obchodzony niemalże pod każdą szerokością geograficzną w atmosferze ciepła i miłości. Dzień, który często pozostawia wiele pięknych wspomnień. Zgodnie ze szkolną tradycją w dniu 20.12.2016 roku o godzinie 9.25 odbyło się spotkanie opłatkowe w naszej szkole. W ciepłej i świątecznej atmosferze przeżywaliśmy część artystyczną przygotowaną przez uczniów klasy I Tps, pod kierunkiem wychowawcy Janusza Sagana. Wspólne śpiewanie kolęd stworzyło wyjątkową atmosferę.

   Następnie wszyscy podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia. Spotkanie to pozwoliło nam poczuć rodzinną atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i rozpocząć wspólne świętowanie narodzin Zbawiciela.

Galeria zdjęć ...

Powiatowa Licealiada w halowej piłce nożnej

16 Grudzień 2016
  15.12.2016r w Zespole szkół im. Ks. A. Kwiatkowskiego odbyła się Powiatowa Licealiada w halowej piłce nożnej. W turnieju wzięło udział sześć drużyn, które rywalizowały ze sobą w dwóch grupach rozgrywając mecze systemem „każdy z każdym”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Łukasz Wiater, Adrian Gawda, Arkadiusz Rekiel, Rafał Kulig, Radosław Tylec, Marcin Jackowski, Mateusz Mizerski, Kacper Świtek, Paweł Lipiec i Dawid Podolski. Pomimo zaciętej gry, naszym zawodnikom nie udało się wywalczyć awansu do ścisłego finału. Gratulujemy postawy i życzymy sukcesów w kolejnym roku.


Klasyfikacja końcowa:

1.       Z SR Pszczela Wola

2.       ZSP Niemce

3.       ZSTR w Piotrowicach


Galeria zdjęć ...

Św. Mikołaj w „Hubalu” …

08 Grudzień 2016
 7 grudnia, z małym poślizgiem, ale zgodnie z tradycją, za sprawą SU naszą szkołę odwiedził św. Mikołaj. Tego dnia zawitał on do wszystkich klas i grzecznych dzieci. Jego pomocnikami były dwie śnieżynki, które pomagały Mikołajowi rozdawać słodkie cukierki. Uczniowie w klasach niecierpliwie czekali na przybycie tak zacnego gościa. Wszystkim dopisywały świetne humory. Wizyta św. Mikołaja przyniosła uczniom wielką radość. Oby więcej takich dni było w naszej szkoleGaleria zdjęć ...

Mikołajkowy turniej piłki siatkowej dziewcząt

08 Grudzień 2016
 5.12.2016r w ramach Mikołajkowego Turnieju Siatkówki,  dziewczęta rozegrały mecz piłki siatkowej o Puchar Przechodni pana dyrektora szkoły. Uczennice klasy III TIUF w meczu z klasą IV TIUF i II TPS wygrały i tym samym po raz kolejny wywalczyłyPuchar Przechodni. Wystąpiły w składzie: Kinga Rokicka, Beata Znój, Patrycja Goś, Joanna Tymoszuk, Agata Staszewska, Karolina Mucha.
Gratulujemy!!!


Galeria zdjęć ... 

Mikołajkowy turniej piłki siatkowej chłopców

07 Grudzień 2016
 6 grudnia tradycyjnie w naszej szkole rozgrywany jest Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej.  W tym roku do rozgrywek zgłosiło się 5 drużyn chłopców, którzy systemem każdy z każdym rozegrali swoje spotkania. Po zaciętej rywalizacji wyłoniono zwycięzców turnieju:

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – klasa IV TPS w składzie: Moczybroda Adam, Augustynowicz Adrian, Wiater Łukasz, Gawda Adrian, Rekiel Arkadiusz, Kulig Rafał, Mełgieś Grzegorz, Wójcik Damian

II miejsce – II TPS

III miejsce – III Tiuf/IV Tiuf

IV miejsce-  III TPS

V miejsce – I TPS

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na mikołajkowy turniej za rok. Przed nami noworoczny turniej trójek siatkarskich.

Galeria zdjęć ...

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl