AKTUALNOŚCI:

Św. Mikołaj w „Hubalu” …

08 Grudzień 2016
 7 grudnia, z małym poślizgiem, ale zgodnie z tradycją, za sprawą SU naszą szkołę odwiedził św. Mikołaj. Tego dnia zawitał on do wszystkich klas i grzecznych dzieci. Jego pomocnikami były dwie śnieżynki, które pomagały Mikołajowi rozdawać słodkie cukierki. Uczniowie w klasach niecierpliwie czekali na przybycie tak zacnego gościa. Wszystkim dopisywały świetne humory. Wizyta św. Mikołaja przyniosła uczniom wielką radość. Oby więcej takich dni było w naszej szkoleGaleria zdjęć ...

Mikołajkowy turniej piłki siatkowej dziewcząt

08 Grudzień 2016
 5.12.2016r w ramach Mikołajkowego Turnieju Siatkówki,  dziewczęta rozegrały mecz piłki siatkowej o Puchar Przechodni pana dyrektora szkoły. Uczennice klasy III TIUF w meczu z klasą IV TIUF i II TPS wygrały i tym samym po raz kolejny wywalczyłyPuchar Przechodni. Wystąpiły w składzie: Kinga Rokicka, Beata Znój, Patrycja Goś, Joanna Tymoszuk, Agata Staszewska, Karolina Mucha.
Gratulujemy!!!


Galeria zdjęć ... 

Mikołajkowy turniej piłki siatkowej chłopców

07 Grudzień 2016
 6 grudnia tradycyjnie w naszej szkole rozgrywany jest Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej.  W tym roku do rozgrywek zgłosiło się 5 drużyn chłopców, którzy systemem każdy z każdym rozegrali swoje spotkania. Po zaciętej rywalizacji wyłoniono zwycięzców turnieju:

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – klasa IV TPS w składzie: Moczybroda Adam, Augustynowicz Adrian, Wiater Łukasz, Gawda Adrian, Rekiel Arkadiusz, Kulig Rafał, Mełgieś Grzegorz, Wójcik Damian

II miejsce – II TPS

III miejsce – III Tiuf/IV Tiuf

IV miejsce-  III TPS

V miejsce – I TPS

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na mikołajkowy turniej za rok. Przed nami noworoczny turniej trójek siatkarskich.

Galeria zdjęć ...

Certyfikat „Lubelskiej Szkoły Życia” dla „Hubala” …

06 Grudzień 2016
 W dniu 2 grudnia 2016 roku, w Zamościu odbyła się uroczysta Gala wręczenia Certyfikatów "Lubelskiej Szkoły z Życiem", będącej wynikiem wspólnej akcji edukacyjno-informacyjnej Lubelskiego Kuratora Oświaty oraz Fundacji DKMS.

więcej...

Hubalowa Wigilia - na Bielawach las szumem historię opowiada …

05 Grudzień 2016
  Już dziewięć lat temu, 22 czerwca 2007 roku, odsłonięty został na Bielawach koło Opoczna pomnik Hubalowej Wigilii”. Od tej pory w pierwszy piątek grudnia przyjeżdżają tutaj uczniowie i leśnicy, żeby przypomnieć wigilię z 1939 roku. Organizatorami tej uroczystości jest Zespół Szkół Zawodowych im. mjr. H. Dobrzańskiego – Hubala z Radomia i Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Łodzi.    Również w tym roku, 02 grudnia delegacja naszej szkoły uczestniczyła w X „Hubalowej Wigilii”. Przedstawicielami społeczności Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie byli uczniowie klasy I Tps Łukasz Gajor, Bartosz Łagut i Jacek Pruś wraz z wychowawcą Januszem Saganem i p. Bogusławem Sobkowiczem.

więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl