AKTUALNOŚCI:

List Ministra Edukacji Narodowj do rodziców

26 Styczeń 2017
  Zachęcamy do zapoznania się z listem Ministra Edukacji Narodowj do rodziców w sprawie reformy oświaty.

List ...

Atrakcyjny sposób na ferie -Drugi Międzyszkolny Turniej Gier Komputerowych CS:GO

19 Styczeń 2017
 Gdyby zadać przypadkowo wybranym osobom pytanie: czy istnieje coś, co mogłoby sprawić, że młodzież z własnej nieprzymuszonej woli przyjdzie do  szkoły w ferie i spędzi w niej bez marudzenia kilkanaście godzin chyba wszyscy mieli by problem ze znalezieniem na nie odpowiedzi. Nam jednak udało się znaleźć taki sposób. W dniach 17-18 stycznia 2017 roku, z samego rana (o godzinie 7:40!!!), przez nikogo nie budzeni, porzuciwszy ciepłe łóżeczko, pojawili się w murach Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie  uczestnicy i organizatorzy Drugiego Międzyszkolnego Turnieju Gier Komputerowych CS:GO.
więcej...

Noworoczny turniej trójek siatkarskich dziewcząt

09 Styczeń 2017

 Dnia 9 stycznia 2017 odbył się Noworoczny turniej trójek siatkarskich dziewcząt. Puchar przechodni dyrektora szkoły zdobyły uczennice klasy IV Ti/Tuf w składzie: Aneta Zarosińska, Ewelina Kulka, Ewa Sawa, Agnieszka Zdybel oraz Justyna Wieleba. Serdecznie gratulujemy!!!

Galeria zdjęć ...

Kiermasz ciast, ozdób i stroików świątecznych.

05 Styczeń 2017

 W miesiącu grudniu uczennice i uczniowie klasy III Ti/Tuf wraz z wychowawczynią p. J. Mendykowską zorganizowali i przeprowadzili dwa kiermasze ciast, ozdób i stroików świątecznych, z których dochód zostanie przeznaczony na potrzeby szkoły lub zajęć wychowania fizycznego. Serdeczne podziękowania dla tych, którzy upiekli pyszne ciasta, jak i tych, którzy wsparli naszą akcję poprzez zakup przygotowanych ozdób i słodkości.

Galeria zdjęć ...

„My Europe, My Life, My Future” - wizyta w Portugalii

05 Styczeń 2017
 W dniach 10 – 17 grudnia 2016 roku w ramach realizowanego projektu Erasmus+ My Europe, My Life, My Future” , z wizytą studyjną w Portugalii, przebywali koordynator projektu Katarzyna Maciejczyk, nauczyciel języka angielskiego Beata Krzysiak oraz uczniowie: Adam Moczybroda, Hubert Król, Adrian Augustynowicz.

Spotkanie to pod nazwą „ Tell me about famouse people in your country” zorganizowała szkoła partnerska z Portugalii Agrupamento de Escolas de Pedome.

więcej...

Drugi szkolny turniej gier komputerowych

02 Styczeń 2017
W  grudniu 2016 roku przed świętami Bożegonarodzenia w naszej szkole odbył się drugi turniej gier komputerowych. Organizatorem turnieju był pan Robert Skoczylas wraz z uczniami klasy trzeciej kształcącymi się w zawodzie technik informatyk.
Do turnieju przystąpiło pięć drużyn pięcioosobowych z klas I Tps, II Tps, ITi, III Ti oraz druga drużyna z klasy ITps. W turnieku zwyciężyła drużyna z klasy I Ti w składzie: Dominik Dorocki, Baran Piotr, Budzyński Kacper, Wójtowicz Kamil oraz Kuśmierz Paweł. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!! Na następny turniej, który organizowany będzie podczas ferii zimowych zapraszamy także drużyny z innych okolicznych szkół.

 

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl