AKTUALNOŚCI:

Mikołajkowy turniej piłki siatkowej chłopców

07 Grudzień 2016
 6 grudnia tradycyjnie w naszej szkole rozgrywany jest Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej.  W tym roku do rozgrywek zgłosiło się 5 drużyn chłopców, którzy systemem każdy z każdym rozegrali swoje spotkania. Po zaciętej rywalizacji wyłoniono zwycięzców turnieju:

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – klasa IV TPS w składzie: Moczybroda Adam, Augustynowicz Adrian, Wiater Łukasz, Gawda Adrian, Rekiel Arkadiusz, Kulig Rafał, Mełgieś Grzegorz, Wójcik Damian

II miejsce – II TPS

III miejsce – III Tiuf/IV Tiuf

IV miejsce-  III TPS

V miejsce – I TPS

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na mikołajkowy turniej za rok. Przed nami noworoczny turniej trójek siatkarskich.

Galeria zdjęć ...

Certyfikat „Lubelskiej Szkoły Życia” dla „Hubala” …

06 Grudzień 2016
 W dniu 2 grudnia 2016 roku, w Zamościu odbyła się uroczysta Gala wręczenia Certyfikatów "Lubelskiej Szkoły z Życiem", będącej wynikiem wspólnej akcji edukacyjno-informacyjnej Lubelskiego Kuratora Oświaty oraz Fundacji DKMS.

więcej...

Hubalowa Wigilia - na Bielawach las szumem historię opowiada …

05 Grudzień 2016
  Już dziewięć lat temu, 22 czerwca 2007 roku, odsłonięty został na Bielawach koło Opoczna pomnik Hubalowej Wigilii”. Od tej pory w pierwszy piątek grudnia przyjeżdżają tutaj uczniowie i leśnicy, żeby przypomnieć wigilię z 1939 roku. Organizatorami tej uroczystości jest Zespół Szkół Zawodowych im. mjr. H. Dobrzańskiego – Hubala z Radomia i Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Łodzi.    Również w tym roku, 02 grudnia delegacja naszej szkoły uczestniczyła w X „Hubalowej Wigilii”. Przedstawicielami społeczności Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie byli uczniowie klasy I Tps Łukasz Gajor, Bartosz Łagut i Jacek Pruś wraz z wychowawcą Januszem Saganem i p. Bogusławem Sobkowiczem.

więcej...

Rozmieniamy się na grosze …

30 Listopad 2016
 Samorząd Uczniowski Zespołu  Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie zachęca wszystkich nauczycieli, uczniów, pracowników szkoły i jej sympatyków do udziału w akcji Góra Grosza. Cel „Góry Grosza” pozostaje od lat niezmienny – pomoc dzieciom, które z różnych przyczyn nie mogą wychowywać się we własnym domu rodzinnym. Każdy przynosi tyle, ile może. Te nasze decyzje o wrzuceniu drobnej monety są ważną lekcją empatii i otwartości na pomoc drugiej osobie. Pokazują, że widząc słuszny cel potrafimy się zjednoczyć i wiele zdziałać. To ogromny kapitał społeczny.
więcej...

"Lubelska kuźnia talentów 2016-2019"

30 Listopad 2016
    Uczeń klasy II TPS Rafał Sulowski otrzymał stypendium w ramach programu stypendialnego "Lubelska kuźnia talentów 2016-2019" realizowanego przez Województwo Lubelskie w ramach 12 Osi Priorytetowej Edukacja, Kwalifikacje i Kompetencje Działania 12.4 KSZTAŁCENIE ZAWODOWE Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014 – 2020, współfinansowanego przez Unię Europejska w ramach europejskiego Funduszu Społecznego. 

 Rafałowi gratulujemy pracowitości i zdolności.

 Uroczyste wręczenie stypendiów odbędzie się 9 grudnia br. w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl