AKTUALNOŚCI:

Kolejna akcja krwiodawstwa

03 Luty 2017

 Podczas trwania akcji  w dniu 02.02.2017 roku cenny płyn ratujący życie oddało 28 uczennic, uczniów i absolwentów, co pozwoliło uzyskać 12600 ml pełnej krwi. Jest to szczególnie ważna akcja ponieważ na krew czekają tysiące ludzi chorych. Oddając „cząstkę siebie” nie tylko ratujemy życie innych, ale także dajemy przykład otoczeniu. I wreszcie chyba sprawa najważniejsza – poświęcając odrobinę swojego czasu, zyskujemy wielką osobistą satysfakcję ze spełnienia dobrego uczynku.

więcej...

ZAJĘCIA PEDAGOGICZNE I KULTUROWE W RAMACH PROGRAMU „PORTUGALSKIE STAŻE ..."

27 Styczań 2017
 Grupa uczestników przygotowująca się do stażu zawodowego w Portugalii w okresie od 1 grudnia 2016 do 18 stycznia 2017r w ramach programu PO WER ,,PORTUGALSKIE STAŻE UCZNIÓW Z BYCHAWY” uczestniczyła w zajęciach z przygotowania pedagogicznego i kulturowego. Projekt realizują uczniowie technikum: technik pojazdów samochodowych, technik informatyk i technik usług fryzjerskich.
więcej...

List Ministra Edukacji Narodowj do rodziców

26 Styczeń 2017
  Zachęcamy do zapoznania się z listem Ministra Edukacji Narodowj do rodziców w sprawie reformy oświaty.

List ...

Atrakcyjny sposób na ferie -Drugi Międzyszkolny Turniej Gier Komputerowych CS:GO

19 Styczeń 2017
 Gdyby zadać przypadkowo wybranym osobom pytanie: czy istnieje coś, co mogłoby sprawić, że młodzież z własnej nieprzymuszonej woli przyjdzie do  szkoły w ferie i spędzi w niej bez marudzenia kilkanaście godzin chyba wszyscy mieli by problem ze znalezieniem na nie odpowiedzi. Nam jednak udało się znaleźć taki sposób. W dniach 17-18 stycznia 2017 roku, z samego rana (o godzinie 7:40!!!), przez nikogo nie budzeni, porzuciwszy ciepłe łóżeczko, pojawili się w murach Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie  uczestnicy i organizatorzy Drugiego Międzyszkolnego Turnieju Gier Komputerowych CS:GO.
więcej...

Noworoczny turniej trójek siatkarskich dziewcząt

09 Styczeń 2017

 Dnia 9 stycznia 2017 odbył się Noworoczny turniej trójek siatkarskich dziewcząt. Puchar przechodni dyrektora szkoły zdobyły uczennice klasy IV Ti/Tuf w składzie: Aneta Zarosińska, Ewelina Kulka, Ewa Sawa, Agnieszka Zdybel oraz Justyna Wieleba. Serdecznie gratulujemy!!!

Galeria zdjęć ...

Kiermasz ciast, ozdób i stroików świątecznych.

05 Styczeń 2017

 W miesiącu grudniu uczennice i uczniowie klasy III Ti/Tuf wraz z wychowawczynią p. J. Mendykowską zorganizowali i przeprowadzili dwa kiermasze ciast, ozdób i stroików świątecznych, z których dochód zostanie przeznaczony na potrzeby szkoły lub zajęć wychowania fizycznego. Serdeczne podziękowania dla tych, którzy upiekli pyszne ciasta, jak i tych, którzy wsparli naszą akcję poprzez zakup przygotowanych ozdób i słodkości.

Galeria zdjęć ...

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl