AKTUALNOŚCI:

Certyfikat „Szkoła Innowacji 2017” …

26 Kwiecień 2017
 W czwartek 20.04.2017 r. w Lublinie odbyła się jubileuszowa Gala podsumowująca piątą edycję Projektu Certyfikacji Szkół „Szkoła Innowacji” i Konkursu „Lider Innowacji”. Certyfikat „Szkoła Innowacji 2017” otrzymało 33 szkoły z terenu Lubelszczyzny. Wśród nich tego zaszczytu dostąpił nasz „Hubal” jako jedyna szkoła z grona szkół powiatu lubelskiego. Stosowny Certyfikat odebrał dyrektor szkoły Pan Jerzy Sprawka. Warto w tym miejscu przypomnieć, że  taki certyfikat otrzymaliśmy już czwarty raz z rzędu. Nagrody te są dla nas jeszcze większą motywacją do działania.

więcej...

Włoskie staże uczniów z Bychawy

26 Kwiecień 2017
  Włoskie staże uczniów z Bychawy” małymi krokami zbliżają się do finału. W dniu 23.04.2017 r. ostatnia, czwarta  grupa 12 uczniów odbywających kształcenie praktyczne w zawodach: technik pojazdów samochodowych – Przemysław Baran, Jakub Mazur, Jacek Pruś, Bartłomiej Sękuła, Jakub Sadło, Patryk Flis, Adrian Kowalczyk, Michał Sowa, Rafał Sulowski oraz technik informatyk – Piotr Baran, Kacper Budzyński i Paweł Kuśmierz rozpoczęła odbywanie stażu we Włoszech pod opieką Pana Janusza Sagana.
więcej...

Trwa rekrutacja na wyjazd do Portugalii

28 Marzec 2017
 Rozpoczęła się rekrutacja na drugi wyjazd do Portugalii w ramach projektu Erasmus+ pt. „Portugalskie staże uczniów z Bychawy”. Wszystkie osoby chętne proszone są o kontakt z panią Barbarą Długoszek. Rekrutacja potrwa do dnia 21.04.2017 roku.   

Hubert w finale ogólnopolskim OTS

27 Marzec 2017
 W sobotę 18.03.2017 roku w Warszawie odbyła się XVIII edycja Olimpiady Techniki Samochodowej. Do rywalizacji przystąpiło 465 uczniów z całej Polski. Półfinał olimpiady odbył się w Warszawie w aulach Politechniki /Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych/. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Hubert Król  kl. IV TPS, Arkadiusz Paluch kl. III TPS i Rafał Sulowski kl. II TPS.
więcej...

Nasz „prawie” strażak …

27 Marzec 2017
  Najlepsi młodzi znawcy wiedzy pożarniczej w powiecie lubelskim  spotkali się w siedzibie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie na  eliminacjach powiatowych XL Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”. „Hubala” reprezentował Rafał Sulowski – zwycięzca eliminacji gminnych na szczeblu szkół ponadgimnazjalnych. Do turnieju na tym etapie zakwalifikowało się łącznie 15 uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu powiatu lubelskiego. W grupie najstarszej zwyciężył nasz reprezentant. Rafał, już wkrótce będzie reprezentował powiat lubelski  podczas eliminacji wojewódzkich OTWP.więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl