AKTUALNOŚCI:

Dobra szkoła

08 Wrzesień 2017
 Zapraszamy do zapoznania się z broszurą MEN na temat "Co rodzic powinien wiedzieć w nowym roku szkolnym 2017/2018?".
Link do strony
Link do pliku z broszurą

Narodowe czytanie

04 Wrzesień 2017
 W sobotę 2 września po raz kolejny odbyła się ogólnopolska akcja „Narodowe czytanie 2017”.  W tym roku czytane były fragmenty „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego. W naszym mieści akcja zorganizowana była 3 września przez Starostę Lubelskiego i Dyrektora Zespołu Szkół im. ks. Antoniego Kwiatkowskiego w Bychawie. Obszerne fragmenty dzieła Stanisława Wyspiańskiego czytane przez zaproszonych gości mogliśmy usłyszeć w amfiteatrze przy Zespole Szkół im. ks. Antoniego Kwiatkowskiego. Jednym z lektorów wcielający się w rolę Pana Młodego   był dyrektor szkoły Pan Jerzy Sprawka. Cała impreza miała ciekawą i bogatą oprawę artystyczną.

Galeria zdjęć ...

Dożynki wojewódzkie

28 Sierpień 2017
 27 sierpnia 2017 r.  nauczyciele - Pani Aneta Cieślak, Pani Justyna Królak i Pan Robert Skoczylas oraz pracownicy szkoły – Pani Aneta Fijołek i Pan Bogusław Sobkowicz na czele z Dyrektorem Szkoły Panem Jerzym Sprawką reprezentowali szkołę na Wojewódzkich Dożynkach w Radawcu. Szczególną uwagę przyciągał nasz „robot Hubal”. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także fryzury wykonane przez uczennice naszej szkoły z kierunku kształcenia technik usług fryzjerskich.

 
Galeria zdjęć ...

Zakończenie roku szkolnego

24 Czerwiec 2017
 23 czerwca 2017 uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2016/2017. Dzień ten był okazją podsumowań, wyróżnień i podziękowań.  Dyrektor szkoły, p. Jerzy Sprawka, podziękował zarówno gronu pedagogicznemu jak i uczniom za cały rok wytrwałej pracy i wysiłek włożony w proces dydaktyczny. Szczególne gratulacje otrzymali:

- Rafał Sulowski, uczeń klasy II Tps, odbierając z rąk dyrektora świadectwo z czerwonym paskiem oraz nagrodę za zajęcie 6. miejsca drużynowo w finale XVIII edycji Olimpiady Techniki Samochodowej;

 - Hubert Król, tegoroczny absolwent naszej szkoły, odbierając nagrodę za zajęcie 9. miejsca indywidualnie oraz 6. miejsca drużynowo w finale XVIII edycji Olimpiady Techniki Samochodowej.

więcej...

Szkolny turniej ringo

10 Czerwiec 2017
 9 czerwca 2017 roku odbyły się szkolone rozgrywki Erasmusa w ringo. Do rywalizacji zgłosiło się pięć drużyn, które swoje spotkania rozegrali systemem „każdy z każdym”. Wygrała drużyna z klasy I Ti.
 
Galeria zdjęć ...

Piłka siatkowa plażowa

09 Czerwiec 2017
 W dniu 7 czerwca 2017 roku na obiektach ZS im. ks. A. Kwiatkowskiego w Bychawie odbyła się pierwsza Powiatowa Licealiada w piłce siatkowej plażowej. Naszą szkołę reprezentowały trzy pary.

1. Fijołek Łukasz, Budzyński Kacper

2. Szmołda Kamil, Sulowski Rafał

3. Sulowski Kamil, Dorocki Dominik

Po niezwykle zaciętych pojedynkach Łukasz Fijołek i Kacper Budzyński zajęli trzecie miejsce, za co zostali uhonorowani brązowymi medalami. Kamil Szmołda i Sulowski Rafał zajęli IV miejsce. Naszym uczniom serdecznie gratulujemy wysokich wyników.

Galeria zdjęć ...

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl