AKTUALNOŚCI:

Kolejna akcja krwiodawstwa

09 Październik 2017
 W czwartek 05.10.2017 r. odbyła się pierwsza w tym roku szkolnym akcja honorowego krwiodawstwa w „HUBALU”. Przedsięwzięcie to przeprowadziła ekipa mobilna z Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa SP ZOZ w Lublinie. W trakcie obecnej akcji pojawiła się grupa nowych uczniów – dawców, oddających krew po raz pierwszy, z racji spełnienia wymogu wiekowego. Przybyła również grupa dawców spoza szkoły – absolwenci naszej placówki. Do krwiodawców dołączyło dwoje nauczycieli – p. Anna Poniewozik i p. Janusz Sagan.
więcej...

Przygotowania do drugiego wyjazdu

9 Październik 2017
 Druga grupa uczestników przygotowująca się do stażu zawodowego w Portugalii w ramach programu PO WER ,,PORTUGALSKIE STAŻE UCZNIÓW Z BYCHAWY” uczestniczy w zajęciach z przygotowania pedagogicznego i kulturowego. Projekt realizują uczniowie technikum: technik pojazdów samochodowych, technik informatyk i technik usług fryzjerskich.
więcej...

Biegaj z nami.

9 Październik 2017
 8.10.2017r W Bełżycach odbyły się VII Powiatowe Biegi Uliczne pod hasłem, „Biegaj z nami”, których głównym celem było popularyzowanie biegania jako formy aktywności ruchowej. Organizatorami imprezy było: Starostwo Powiatowe w Lublinie, Powiatowy Szkolny Związek Sportowy oraz Gminy Bełżyce i Borzechów.

W biegu sztafetowym (5 x 600m) wzięli udział reprezentanci  szkół podstawowych, oddziałów gimnazjalnych oraz szkół ponadgimnazjalnych, samorządowcy z gminy oraz powiatu lubelskiego.  W biegu otwartym rywalizowali zawodnicy i zawodniczki na  dystansie 7 kilometrów. 

więcej...

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO !!!

05 Październik 2017
 Dnia 04.10.2017r w naszej szkole przeprowadzone zostały wybory do Samorządu Uczniowskiego. Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie oraz nauczyciele i pracownicy szkoły. W głosowaniu wzięło 120 osób, którzy wybierali swoich przedstawicieli spośród 23 kandydatów. Komisja wyborcza w składzie: Beata Znój kl. IV TUF i Joanna Tymoszuk kl. IV TUF  czuwała nad prawidłowym przebiegiem glosowania i po jego zakończeniu dokonała obliczeń głosów.
więcej...

Honor i Ojczyzna dewizą mu były ...

02 Październik 2017
 29 września uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły i w ten sposób oficjalnie stali się uczniami „Hubala”. Dzień ten, to również kolejna rocznica nadania naszej szkole imienia majora Henryka Dobrzańskiego. Co roku najstarsze klasy przygotowują uroczystość upamiętniającą to podniosłe wydarzenie. Po powitaniu gości i przemówieniu dyrektora szkoły p. Jerzego Sprawki rozpoczęła się Msza Święta w intencji Patrona, zmarłych nauczycieli i uczniów szkoły, którą odprawił ks. Łukasz Nizio.
więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl