AKTUALNOŚCI:

Stażyści u św. Franciszka z Asyżu i w Perugii …

01 Maj 2017
    Zagraniczny staż zawodowy uczniów w ramach projektu „Włoskie staże uczniów z Bychawy” to nie tylko praktyka, to także realizacja programu kulturowego. W ramach realizacji tego programu, w niedzielę 30 kwietnia 2017 roku, udaliśmy się na wycieczkę do Asyżu i Perugii. W Asyżu, mieście „Biedaczyny z Asyżu” zwiedziliśmy między innymi: Bazylikę Santa Maria degli Angeli, Bazylikę św. Franciszka oraz Bazylikę św. Klary.
więcej...

"Hubal" z wizytą w Rumunii

28 Kwiecień 2017
 W dniach od 19 do 25 marca 2017 roku uczniowie „Hubala”, wzięli udział w kolejnej mobilności w ramach projektu „My Europe, My Life, My Future”. Tym razem gościliśmy w Rumunii a organizatorem spotkania pod nazwą „Sport lekcją tolerancji”  była szkoła Liceum Cu Program Sportiv.
więcej...

Festyn edukacyjny dla gimnazjalistów

28 Kwiecień 2017
 27 kwietnia 2017 roku w HUBALU zorganizowano festyn edukacyjny dla gimnazjalistów. Nauczyciele i uczniowie przygotowali  pokazy zawodowe, które w atrakcyjny sposób przybliżały zawody na poziomie technikum: technik informatyk, pojazdów samochodowych, usług fryzjerskich, logistyk, ochrony środowiska oraz na poziomie szkoły branżowej I-go stopnia: mechanik pojazdów samochodowych oraz elektromechanik pojazdów samochodowych.

Gimnazjalistów przywitał pan wicedyrektor Tomasz Stoczkowski, który przedstawił ofertę edukacyjną oraz plan festynu. Szczególną uwagę zwrócił na nowy kierunek kształcenia na rok szkolny 2017/2018 - TECHNIK OCHRONY ŚRODOWISKA. Atrakcją był pokaz akcji ratowniczej przeprowadzonej przez Jednostkę Ratowniczo -  Gaśniczą Państwowej Straży Pożarnej w Bychawie w skład, której wchodziło wielu naszych absolwentów. Kolejnym punktem festynu była prezentacja działania poduszek powietrznych. Następnie gimnazjaliści zostali podzieleni na grupy zgodnie z zainteresowaniami zawodowymi.

więcej...

Stypendium dla Beaty

28 Kwiecień 2017

28 kwietnia 2017r. w Starostwie Powiatowym w Lublinie, podczas sesji Rady Powiatu, zostały wręczone Stypendia Starosty Lubelskiego za bardzo dobre wyniki w nauce.  W gronie najlepszych znalazła się również uczennica naszej szkoły -  Beata Znój z klasy III TIUF.

Beacie serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Galeria zdjęć ...

Certyfikat „Szkoła Innowacji 2017” …

26 Kwiecień 2017
 W czwartek 20.04.2017 r. w Lublinie odbyła się jubileuszowa Gala podsumowująca piątą edycję Projektu Certyfikacji Szkół „Szkoła Innowacji” i Konkursu „Lider Innowacji”. Certyfikat „Szkoła Innowacji 2017” otrzymało 33 szkoły z terenu Lubelszczyzny. Wśród nich tego zaszczytu dostąpił nasz „Hubal” jako jedyna szkoła z grona szkół powiatu lubelskiego. Stosowny Certyfikat odebrał dyrektor szkoły Pan Jerzy Sprawka. Warto w tym miejscu przypomnieć, że  taki certyfikat otrzymaliśmy już czwarty raz z rzędu. Nagrody te są dla nas jeszcze większą motywacją do działania.

więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl