AKTUALNOŚCI:

Włoskie staże uczniów z Bychawy

26 Kwiecień 2017
  Włoskie staże uczniów z Bychawy” małymi krokami zbliżają się do finału. W dniu 23.04.2017 r. ostatnia, czwarta  grupa 12 uczniów odbywających kształcenie praktyczne w zawodach: technik pojazdów samochodowych – Przemysław Baran, Jakub Mazur, Jacek Pruś, Bartłomiej Sękuła, Jakub Sadło, Patryk Flis, Adrian Kowalczyk, Michał Sowa, Rafał Sulowski oraz technik informatyk – Piotr Baran, Kacper Budzyński i Paweł Kuśmierz rozpoczęła odbywanie stażu we Włoszech pod opieką Pana Janusza Sagana.
więcej...

Trwa rekrutacja na wyjazd do Portugalii

28 Marzec 2017
 Rozpoczęła się rekrutacja na drugi wyjazd do Portugalii w ramach projektu Erasmus+ pt. „Portugalskie staże uczniów z Bychawy”. Wszystkie osoby chętne proszone są o kontakt z panią Barbarą Długoszek. Rekrutacja potrwa do dnia 21.04.2017 roku.   

Hubert w finale ogólnopolskim OTS

27 Marzec 2017
 W sobotę 18.03.2017 roku w Warszawie odbyła się XVIII edycja Olimpiady Techniki Samochodowej. Do rywalizacji przystąpiło 465 uczniów z całej Polski. Półfinał olimpiady odbył się w Warszawie w aulach Politechniki /Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych/. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Hubert Król  kl. IV TPS, Arkadiusz Paluch kl. III TPS i Rafał Sulowski kl. II TPS.
więcej...

Nasz „prawie” strażak …

27 Marzec 2017
  Najlepsi młodzi znawcy wiedzy pożarniczej w powiecie lubelskim  spotkali się w siedzibie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie na  eliminacjach powiatowych XL Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”. „Hubala” reprezentował Rafał Sulowski – zwycięzca eliminacji gminnych na szczeblu szkół ponadgimnazjalnych. Do turnieju na tym etapie zakwalifikowało się łącznie 15 uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu powiatu lubelskiego. W grupie najstarszej zwyciężył nasz reprezentant. Rafał, już wkrótce będzie reprezentował powiat lubelski  podczas eliminacji wojewódzkich OTWP.więcej...

"Włoskie staże uczniów z Bychawy"

26 Marzec 2017
   W dniach 19.03.2017 – 08.04.2017 uczniowie naszej szkoły odbywają staże zawodowe w Spoleto we Włoszech w ramach projektu Erasmus +.

W niedzielę grupa dwunastu uczniów szczęśliwie odbyła lot do Rzymu a następnie przejazd autobusem do Spoleto. Na miejsce dotarliśmy na godzinę 18ą. Po zakwaterowaniu w pokojach zjedliśmy wspólną kolację i udaliśmy się na odpoczynek.

W poniedziałek po śniadaniu odbyło się zapoznawcze spotkanie z paniami koordynatorkami

 p. Ewą Markowską i p. Beatą Watrak. Uczniowie zostali rozdzieleni na 7 grup i zapoznani z zasadami odbywania praktyk. Po spotkaniu p. Beata Watrak oprowadziła nas zapoznając z historią miasta. Zwiedziliśmy najważniejsze zabytki.

Galeria zdjęć ...

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl