AKTUALNOŚCI:

Nadanie imienia szkole w Starej Wsi

22 Wrzesień 2017
 Dnia 22września 2017 delegacja uczniów naszej szkoły ze sztandarem wraz z panem dyrektorem Jerzym Sprawką uczestniczyła w uroszystym nadaniu imienia Szkole Podstawowej w Starej Wsi Drugiej. Szkoła otrzymała imię Franciszka Lebiedy, działacza Ruchu Oporu, fotografa i malarza, zasłużonego nauczyciela, patrioty, społecznika i długoletniego członeka straży pożarnej - był wielokrotnie odznaczany za swoje zasługi. Otrzymał m.in. Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski i Krzyż Zasługi.

Galeria zdjęć ...

Trwa nabór na zajęcia

20 Wrzesień 2017
 W miesiącu wrześniu zostanie przeprowadzona rekrutacja dla uczniów na zajęcia:

·         Warsztaty usług i diagnostyki komputerowej – w roku szkolnym 2017/2018 10 osób + 3 osoby rezerwowe (w roku szkolnym 2018/2019 kolejne 10 osób + 3 osoby rezerwowe)

·         Kurs spawacza metodą MAG (wymagane ukończone 18 lat) – 10 osób + 3 osoby rezerwowe

·         Kurs Akademia Techniki Motoryzacyjnej z dwoma wyjazdami studyjnymi - w roku szkolnym 2017/2018 10 osób + 3 osoby rezerwowe (w roku szkolnym 2018/2019 kolejne 10 osób + 3 osoby rezerwowe)

Wszystkie kursy/szkolenia/warsztaty/wyjazdy dla naszych uczniów są BEZPŁATNE.

Dokumenty do rekrutacji:
- deklaracja ... 
- oświadczenie ...
- kwestionariusz osobowy ...
- oświadczenie końcowe ...

Wszelkich informacji udziela koordynator szkolny Pan Jakub Wieczorkiewicz (sala W6 w budynku warsztatów).

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

18 Wrzesień 2017
 
 
Wszystkich chętnych zapraszamy do pracy
w Samorządzie Uczniowskim.
Kandydaci proszeni są o zgłoszenie się do opiekuna samorządu uczniowskiego p. Barbary Długoszek do dnia 29.09.2017r wraz z propozycjami działań na rzecz uczniów i szkoły.
 
Wybory odbędą się 4.10.2017r.

Dobra szkoła

08 Wrzesień 2017
 Zapraszamy do zapoznania się z broszurą MEN na temat "Co rodzic powinien wiedzieć w nowym roku szkolnym 2017/2018?".
Link do strony
Link do pliku z broszurą

Narodowe czytanie

04 Wrzesień 2017
 W sobotę 2 września po raz kolejny odbyła się ogólnopolska akcja „Narodowe czytanie 2017”.  W tym roku czytane były fragmenty „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego. W naszym mieści akcja zorganizowana była 3 września przez Starostę Lubelskiego i Dyrektora Zespołu Szkół im. ks. Antoniego Kwiatkowskiego w Bychawie. Obszerne fragmenty dzieła Stanisława Wyspiańskiego czytane przez zaproszonych gości mogliśmy usłyszeć w amfiteatrze przy Zespole Szkół im. ks. Antoniego Kwiatkowskiego. Jednym z lektorów wcielający się w rolę Pana Młodego   był dyrektor szkoły Pan Jerzy Sprawka. Cała impreza miała ciekawą i bogatą oprawę artystyczną.

Galeria zdjęć ...

Dożynki wojewódzkie

28 Sierpień 2017
 27 sierpnia 2017 r.  nauczyciele - Pani Aneta Cieślak, Pani Justyna Królak i Pan Robert Skoczylas oraz pracownicy szkoły – Pani Aneta Fijołek i Pan Bogusław Sobkowicz na czele z Dyrektorem Szkoły Panem Jerzym Sprawką reprezentowali szkołę na Wojewódzkich Dożynkach w Radawcu. Szczególną uwagę przyciągał nasz „robot Hubal”. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także fryzury wykonane przez uczennice naszej szkoły z kierunku kształcenia technik usług fryzjerskich.

 
Galeria zdjęć ...

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl