AKTUALNOŚCI:

Z wizytą na WSEI cz. II ...

21 Luty 2020
   W dniu 19.02.2020 r. odbył się kolejny Dzień Otwarty na WSEI w Lublinie. Tym razem gościliśmy na Wydziale Nauk o Człowieku. Zajęcia były związane z kierunkami: Pedagogika, Pielęgniarstwo i Psychologia. Kolejna grupa uczniow „Hubala” oprócz poznania Uczelni od środka mogła poczuć się jak studenci i uczestniczyć w specjalnie przygotowanych dla nich wykładach i warsztatach. Przykładowe tematy wykładów, w których uczestniczyła młodzież: „Miłość i zazdrość, jako motywy zachowań przestępczych”, „Wariograf prawdę Ci powie – czy da się oszukać wykrywacz kłamstw”, Odporność psychiczna, czyli jak to zrobić, żeby dawać radę itp. Tegoroczne wyjazdy młodych „Hubalczyków”, jak co roku, zorganizował pedagog szkolny Janusz Sagan.
   W dniu otwartym Wydziału Nauk o Człowieku w murach WSEI gościło ponad 200 uczniów z całego województwa. 

 
Galeria zdjęć ...

Podzielili sie kroplą krwi ...

20 Luty 2020
   Wtorek, 19 lutego 2020 roku stał się w naszej szkole wspaniałą okazją do szczególnego wolontariatu. Wszyscy chętni mogli oddać krew w szkolnej akcji krwiodawstwa. Zorganizowana ona została jak zawsze we współpracy z Wojskowym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa SP ZOZ w Lublinie.
więcej...

Z wizytą na WSEI ...

14 Luty 2020
 Prezentacja obrabiarek sterowanych numerycznie, drukarki  3D drukującej z metalu, kamer termowizyjnych czy instalacja LPG - to tylko część atrakcji, które zobaczyła młodzież „Hubala” w czasie Dnia Otwartego Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie w dniu 05.02.2020 r. Dni Otwarte WSEI są podzielone i przygotowywane przez poszczególne wydziały. 05 lutego Dzień Otwarty WSEI był poświęcony Wydziałowi Transportu i Informatyki.

Grupa ponad 40 uczniów wraz z opiekunami, oprócz poznania Uczelni od środka mogli poczuć się jak studenci i uczestniczyć w specjalnie przygotowanych dla nich wykładach i warsztatach. Wszystkie prezentacje wzbudzały zainteresowanie, jednak najbardziej uwaga uczniów była skupiona na drukarce 3D drukującej z metalu, skanerach 3D i możliwościach wysokorozdzielczego skaningowego mikroskopu. W dniu otwartym Wydziału Transportu i Informatyki w murach WSEI gościło ponad 250 uczniów z całego województwa.

Galeria zdjęć...

Mistrzostwa Szkoły Trójek Siatkarskich klas starszych

14 Luty 2020
 10 lutego 2020 r.  odbyły się Mistrzostwa szkoły  trójek siatkarskich o Puchar Przechodni  Dyrektora Szkoły w kategorii chłopców. W zawodach udział wzięło udział  6 drużyn reprezentujących poszczególne klasy. Zawody rozegrano systemem każdy z każdym do dwóch wygranych setów.
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce IV TI : Budzyński Kacper, Baran Piotr, Brenyk Denis
II miejsce IV TPS : Skowronek Adrian, Sękuła Bartłomiej, Karol Kowalik,
III  miejsce II TPS: Grzegorczyk Jakub,
IV miejsce I TI : Rzucidło Szymon. Ciemięs Jakub, Kowalczyk P, Jarzyna Marcin
V miejsce II Ti : Golan Michał, Piędzia Konrad, Milanowski Bartek
VI miejsce II TPS : Wójcik Damian, , Słowiński Michał, Derczyk Arkadiusz

Galeria zdjęć ...

Mistrzostwa szkoły trójek siatkarskich klas pierwszych

12 Luty 2020
 10 lutego do turnieju trójek siatkarskich przystąpiły klasy pierwsze. Do rozgrywek zgłosiło się osiem drużyn z klas pierwszych. Zawody zostały przeprowadzone w dwóch grupach eliminacyjnych. W każdej grupie drużyny rozegrały swoje spotkania systemem „każdy z każdym”. Do dalszej rywalizacji przechodziły dwie najlepsze drużyny z każdej grupy, które rozegrały półfinały a następnie finał.
Końcowa klasyfikacja:
I miejsce – klasa I TI ( Gajer Patryk, Kowalczyk Kamil, Szyba Bartłomiej  , Rak Norbert)
II miejsce – klasa I TPS ( Kaźmierak Bartek, Pawelec Michał, Golan Jarosław, Woźniak Łukasz)
III miejsce -  I Ti (Długoszek Wiktor, Mączka Damian, Kania Konrad)

Galeria zdjęć ...

Drużynowe Mistrzostwa chłopców w tenisie stołowym

09 Luty 2020
 W miesiącu stycznia 2020 roku odbyły się Drużynowe Mistrzostwa  chłopców w tenisie stołowym. W zawodach wzięło udział 7 drużyn, które rozegrały  turniej systemem pucharowym. Mecze rozegrano do trzech wygranych punktów. Najpierw rozegrano single, następnie debel,  w przypadku, gdy wynik nie był jeszcze rozstrzygnięty, rozgrywano ponownie single.
 
 
 
 
 
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce: Szymon Rzucidło  i Jakub Ciemięs – klasa II TI
II miejsce: Tomasz Stanicki  klasa IITI i Jakub Grzegorczyk klasa IITPS
III miejsce: Dawid Adamiak – klasa I TPSV i Kania Konrad klasa I TI
 
 
Gratulujemy zawodnikom.

Galeria zdjęć ...
 

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl