AKTUALNOŚCI:

Ferie z "HUBALEM'

21 Grudziań 2019
 W dniach 22-23 stycznia 2020 roku w naszej szkole odbędą się "Ferie z HUBALEM" w ramach, których rozegrany zostanie po raz piąty Międzyszkolny Turniej Gier Komputerowych organizowany dla uczniów szkół podstawowych. W tym roku po raz pierwszy wybór padł na grę League of Legends. Organizatorami turnieju będą nauczyciele przedmiotów informatycznych wraz z uczniami klas technikum kształcącymi się w zawodzie technik informatyk. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów szkół podstawowych do przybycia do naszej szkoły i spędzenia miło czasu w czasie ferii zimowych.

Regulamin ...
Karta zgłoszenia ...
Zgoda rodzica na udział ...
Zgoda rodzica na wykorzystanie wizerunku dziacka ...

Hej kolęda, kolęda

20 Grudzień 2019
 Cicho, przytulnie wszędzie stroiki świąteczne, kolęda płynie. Świąteczny wystrój szkoły przygotowały Panie A.Maciąg, B.Drążek i A.Ziętek.
W środę klasa II TPS wraz z wychowawcą p. A.Pietrzakiem oraz przy współpracy klas: I TPS, I TUF i IV TI zorganizowała Bożonarodzeniowy montaż słowno-muzyczny. Wprowadziło to miły i sympatyczny nastrój świąteczny w całej społeczności szkolnej. Śpiewaliśmy kolędy, po odczytaniu fragmentu Pisma świętego były życzenia, dzielenie się opłatkiem i wspólne kolędowanie.
         Życzymy Wszystkim aby te święta przepełnione były radością, miłością i spokojem. Nowy 2020 Rok niech przyniesie zdrowie i miłość w naszych rodzinach.


Galeria zdjęć ...

Mikołajkowy Turniej Siatkówki dziewcząt

9 Grudzień 2019
 5 grudnia 2019 roku,  po kilkuletniej przerwie, spowodowanej zbyt małą liczbą dziewcząt, odbył się Mikołajkowy Turniej Siatkówki dziewcząt o Puchar Przechodni pana Dyrektora Szkoły.  W turnieju udział wzięły  trzy reprezentacje klas I TIUF V; I TPSTUFIV, oraz III TPS, III TUF, IV TI. Mecze rozegrano systemem „ każdy z każdym” do dwóch wygranych setów.
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce: klasy III i IV - Weronika Kowalczyk, Aleksandra Jaworska, Magda Mełgieś, Natalia Depkiewicz, Dominika Sprawka
II miejsce: klasa ITIUFV-  Martyna Kosidlak, Magda Moczybroda, Ewelina Wojtyła, Alicja Mamczarz, Wiktoria Czerwińska     
III miejsce:
klasa I TPSTUF-  Adamczyk Julia, Klaudia Choińska,  Oliwia Furmanek, Patrycja Lech, Agata Moroniak, Otylia Grobelna
 
Gratulujemy wszystkim zawodniczkom biorącym udział w zawodach.


Galeria zdjęć ...

Powiatowa Licealiada w tenisie stołowym indywidualnym dziewcząt i chłopców

6 Grudzień 2019
 28 listopada 2019 roku w ZSTR w Piotrowicach  odbyła się Powiatowa Licealiada w tenisie stołowym indywidualnym  dziewcząt i chłopców. W kategorii chłopców II miejsce w powiecie zajął Dawid Adamiak z klasy I TPSV, III miejsce Szymon Rzucidło, IV miejsce Jakub Ciemięs z klasy II TI. W kategorii dziewcząt naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy I TIUFV Ewelina Wojtyła ( V – VI miejsce) i Julia Choińska.

Gratulujemy sukcesów.

Galeria zdjęć ...

Hubalowa Wigilia 2019

6 Grudzień 2019
 W dniu 06.12.2019 r. delegacja uczniów z naszej szkoły – Jakub Robak, Kuba Sękowski, Eryk Kula, Krystian Siek i Jakub Sadło wraz z opiekunami – Marcin Kryk i Janusz Sagan, uczestniczyła w XIIIHubalowej Wigilii” w Bielawach w woj. łódzkim. Jest jeden taki dzień w roku /pierwszy piątek grudnia/, w którym zaciszne tereny dawnej leśniczówki na Bielawach odwiedzają uczniowie szkół, drużyn harcerskich, leśnicy, wojskowi - noszący imię mjr. Henryka Dobrzańskiego „Hubala” oraz organizacje pozarządowe, samorządowcy, duchowni i sympatycy. „Hubalowa Wigilia” jest okazją do przypomnienia o wydarzeniach, które miały miejsce tutaj /23 grudnia 1939 r. Henryk Dobrzański wraz ze swymi żołnierzami spożył ostatnią w swoim życiu Wigilię/ i podtrzymaniu pamięci o Hubalczykach. Odbywa się ona każdego roku z inicjatywy Zespołu Szkół Zawodowych im. Hubala w Radomiu i leśników. Wszyscy wspólnie wspominali, dzielili się opłatkiem, ubierali ozdobami świątecznymi leśne drzewka i biesiadowali przy ognisku. Następnie w leśnej scenerii przy Szańcu Hubala złożyli wiązanki kwiatów i zapalili znicze. Na zakończenie, wszyscy zebrani odśpiewali tradycyjnie wspólnie „Hubalową legendę”.
 
   Przypomnijmy, że w przyszłym roku przypada dokładnie 80 rocznica śmierci mjr. Henryka Dobrzańskiego „Hubala”. Miejsce spoczynku jego doczesnych szczątków do dziś pozostaje nieznane. Galeria zdjęć ...

Mikołaj w "HUBALU"

6 Grudzień 2019
 W dniu 6 grudnia 2019 r. uczniów, nauczycieli oraz pracowników Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie odwiedził Święty Mikołaj. Każdy został przez Mikołaja obdarzony słodkim prezentem.

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl