AKTUALNOŚCI:

Mistrzostwa dziewcząt w tenisie stołowym

27 Październik 2017
 26.10.2017r odbyły się Mistrzostwa dziewcząt w tenisie stołowym.W zawodach udział wzięło 8 dziewcząt, które rozegrały mecze systemem pucharowym z odpadaniem po dwóch przegranych.

Klasyfikacja końcowa:

1 miejsce: Weronika Kowalczyk - I TPS

2 miejsce: Patrycja Klimek – I TI/TUF

3 miejsce: Karolina Mucha - IVTI/ TUF

Galeria zdjęć ...

19 października 2017 roku odbyły się Szkolone Zawody w tenisie stołowym chłopców. Do rywalizacji przystąpiło 16 uczniów, którzy systemem pucharowym do dwóch przegranych rozegrali szkolne mistrzostwa.  Uczniowie, którzy zajęli 3 pierwsze miejsca uzyskali awans do Powiatowej Licealiday, która odbędzie się 8 listopada w ZSTR w Piotrowicach. Po zaciętych pojedynkach klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

I miejsce – Skowronek Adrian II TPS

II miejsce – Błaszczak Rafał III TPS

III miejsce – Fijołek Łukasz III TPS

Z powodu wyjazdu Łukasza Fijołka na staże do Portugalii, trzecią osobą, która będzie reprezentowała naszą szkołę jest Sulowski Kamil klasa II TPS.

Galeria zdjęć ...

"Napełnieni Duchem Świętym"

15 Październik 2017
 14 października uczniowie naszej szkoły jak co roku udali się na pielgrzymkę maturzystów do Matki Bożej w Częstochowie. Całą grupą złożyliśmy pokłon przechodząc wokół Cudownego Obrazu składając swoje prośby u stóp Pani Jasnogórskiej. O godzinie 11ej wyruszyliśmy Drogą Krzyżową po Placu Modlitwy przed Wałami Jasnogórskimi. O godzinie 15 ej odbyło się bardzo inspirujące  Nabożeństwo Ewangelizacyjne a następnie Msza Święta w intencji maturzystów, której przewodniczył bp Antoni Długosz.
więcej...

Depresja – porozmawiajmy o niej !

13 Październik 2017
   W Bychawskim Centrum Kultury 12.10. 2017 r., odbyły się lokalne obchody Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego pt.”Depresja – porozmawiajmy o niej”. Obchody te, jak co roku zorganizował Środowiskowy Dom Samopomocy w Bychawie. W spotkaniu tym uczestniczyli uczniowie klasy II Tps wraz z wychowawcą p. Januszem Saganem.
więcej...

Kolejna akcja krwiodawstwa

09 Październik 2017
 W czwartek 05.10.2017 r. odbyła się pierwsza w tym roku szkolnym akcja honorowego krwiodawstwa w „HUBALU”. Przedsięwzięcie to przeprowadziła ekipa mobilna z Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa SP ZOZ w Lublinie. W trakcie obecnej akcji pojawiła się grupa nowych uczniów – dawców, oddających krew po raz pierwszy, z racji spełnienia wymogu wiekowego. Przybyła również grupa dawców spoza szkoły – absolwenci naszej placówki. Do krwiodawców dołączyło dwoje nauczycieli – p. Anna Poniewozik i p. Janusz Sagan.
więcej...

Przygotowania do drugiego wyjazdu

9 Październik 2017
 Druga grupa uczestników przygotowująca się do stażu zawodowego w Portugalii w ramach programu PO WER ,,PORTUGALSKIE STAŻE UCZNIÓW Z BYCHAWY” uczestniczy w zajęciach z przygotowania pedagogicznego i kulturowego. Projekt realizują uczniowie technikum: technik pojazdów samochodowych, technik informatyk i technik usług fryzjerskich.
więcej...

Biegaj z nami.

9 Październik 2017
 8.10.2017r W Bełżycach odbyły się VII Powiatowe Biegi Uliczne pod hasłem, „Biegaj z nami”, których głównym celem było popularyzowanie biegania jako formy aktywności ruchowej. Organizatorami imprezy było: Starostwo Powiatowe w Lublinie, Powiatowy Szkolny Związek Sportowy oraz Gminy Bełżyce i Borzechów.

W biegu sztafetowym (5 x 600m) wzięli udział reprezentanci  szkół podstawowych, oddziałów gimnazjalnych oraz szkół ponadgimnazjalnych, samorządowcy z gminy oraz powiatu lubelskiego.  W biegu otwartym rywalizowali zawodnicy i zawodniczki na  dystansie 7 kilometrów. 

więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl