AKTUALNOŚCI:

Spotkanie z przedstawicielami WSEI

14 Listopad 2017

 W dniu 14 listopada 2017 r. w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie, ul. Reymonta 4b odbyło się spotkanie z przedstawicielami Wyższej Szkoły Ekonomi i Innowacji w Lublinie. Uczelnię reprezentowali dr inż. Józef Stokłosa – p.o. Dziekana Wydziału Transportu i Informatyki oraz mgr inż. Leszek Gońka – Dyrektor Centrum Promocji i Rekrutacji. Szkołę reprezentowali dyrektor szkoły – Pan Jerzy Sprawka, przedstawiciel zespołu przedmiotów zawodowych informatycznych wicedyrektor szkoły – Pan Tomasz Stoczkowski, przedstawiciel zespołu przedmiotów zawodowych mechanicznych – Pan Andrzej Pietrzak oraz koordynator – Pani Jolanta Szpytma. Spotkanie miało na celu ustalenie dalszej współpracy między Wyższą  Szkołą Ekonomii i Innowacji w Lublinie a Zespołem Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie.

Galeria zdjęć ...

Ciężka praca i czasz wolny w Portugalii

13 Listopad 2017
 Uczniowie – uczestnicy projektu Erasmus+ „Portugalskie staże uczniów z Bychawy” nie mają czasu na nudę. Każdego dnia mają czas wypełniony pracą, nauką i rozrywką. Opiekunowie grupy na bieżąco kontrolują poczynania swoich podopiecznych, organizują im czas wolny, służą pomocą, udzielają wszelkich informacji na temat planu dnia oraz są dla uczniów nieocenionym wsparciem.
więcej...

Nauka programowania

12 Listopad 2017

W  ramach projektu "Kreatywna edukacja w powiecie lubelskim" w Zespole Szkół Zawodowych Nr1 w Bychawie prowadzone były zajęcia ,,Nauka programowania”  dla grupy dziesięciu nauczycieli ze szkół:  ZSZ Nr1  Bychawy ,ZSR CKP Pszczelej Woli, ZSTR Piotrowic, ZS Bełżyc i ZSP Niemiec. Szkolenie poprowadził pan Marcin Socha w dniach 21-22 oraz 28-29 październik 2017. Nauczyciele aktywnie i praktycznie poznawali nowe metody prowadzenia zajęć, możliwości przygotowania ciekawych zajęć. Profesjonalizm prowadzącego przyczynił się do podniesienia atrakcyjności zajęć, które będą prowadzone przez słuchaczy.

Galeria zdjęć ...

Powiatowa Licealiada w tenisie stołowym drużynowym

12 Listopad 2017
Dnia 8 listopada 2017 roku w ZSTR w Piotrowicach odbyła się Powiatowa Licealiada w tenisie stołowym drużynowym. Naszą szkołę w tych rozgrywkach reprezentowali Skowronek Adrian II TPS, Błaszczak Kamil III TPS, oraz Weronika Kowalczyk I TPS i Patrycja Klimek I Tuf.
więcej...

Wyjazd do Porto

12 Listopad 2017

 W sobotę 11.11.2017 r., uczniowie „Hubala”, uczestnicy stażu zawodowego w Portugalii, zrealizowali jeden z punktów programu kulturowego  w formie wycieczki do Porto. Tam udali się w towarzystwie koleżanek i kolegów z Nowego Sącza i Rumunii.


więcej...

99 rocznica Odzyskania Niepodległości

13 Listopad 2017

Uroczyste obchody  Narodowego Święta Niepodległości, tradycyjnie już w naszej miejscowości, rozpoczęły się  od Mszy Świętej, w której uczestniczyły  władze miasta, poczty sztandarowe instytucji i szkół oraz społeczność lokalna. Wzruszający montaż słowno – muzyczny przygotowali nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej w Bychawie. Dalsze uroczystości odbyły się  pod pomnikiem marszałka Józefa Piłsudskiego, gdzie po odśpiewaniu hymnu, podniesieniu flagi państwowej i okolicznościowym przemówieniu Burmistrza Bychawy pana Janusza Urbana, złożono   wieńce i wiązanki. Delegacji ZSZNr1 w Bychawie przewodniczył pan dyrektor Jerzy Sprawka, wicedyrektor Tomasz Stoczkowski oraz uczeń klasy III TPS Łukasz Rusinek.  Poczet sztandarowy: Michał Sowa z klasy III TPS, Kamil Sulowski II TPS, Artem Khmletskyy z II TI. W uroczystościach tych uczestniczyła ponadto reprezentacja uczniów z naszej szkoły mieszkająca w internacie.


Galeria zdjęć ...

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl