AKTUALNOŚCI:

Depresja – porozmawiajmy o niej !

13 Październik 2017
   W Bychawskim Centrum Kultury 12.10. 2017 r., odbyły się lokalne obchody Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego pt.”Depresja – porozmawiajmy o niej”. Obchody te, jak co roku zorganizował Środowiskowy Dom Samopomocy w Bychawie. W spotkaniu tym uczestniczyli uczniowie klasy II Tps wraz z wychowawcą p. Januszem Saganem.
więcej...

Kolejna akcja krwiodawstwa

09 Październik 2017
 W czwartek 05.10.2017 r. odbyła się pierwsza w tym roku szkolnym akcja honorowego krwiodawstwa w „HUBALU”. Przedsięwzięcie to przeprowadziła ekipa mobilna z Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa SP ZOZ w Lublinie. W trakcie obecnej akcji pojawiła się grupa nowych uczniów – dawców, oddających krew po raz pierwszy, z racji spełnienia wymogu wiekowego. Przybyła również grupa dawców spoza szkoły – absolwenci naszej placówki. Do krwiodawców dołączyło dwoje nauczycieli – p. Anna Poniewozik i p. Janusz Sagan.
więcej...

Przygotowania do drugiego wyjazdu

9 Październik 2017
 Druga grupa uczestników przygotowująca się do stażu zawodowego w Portugalii w ramach programu PO WER ,,PORTUGALSKIE STAŻE UCZNIÓW Z BYCHAWY” uczestniczy w zajęciach z przygotowania pedagogicznego i kulturowego. Projekt realizują uczniowie technikum: technik pojazdów samochodowych, technik informatyk i technik usług fryzjerskich.
więcej...

Biegaj z nami.

9 Październik 2017
 8.10.2017r W Bełżycach odbyły się VII Powiatowe Biegi Uliczne pod hasłem, „Biegaj z nami”, których głównym celem było popularyzowanie biegania jako formy aktywności ruchowej. Organizatorami imprezy było: Starostwo Powiatowe w Lublinie, Powiatowy Szkolny Związek Sportowy oraz Gminy Bełżyce i Borzechów.

W biegu sztafetowym (5 x 600m) wzięli udział reprezentanci  szkół podstawowych, oddziałów gimnazjalnych oraz szkół ponadgimnazjalnych, samorządowcy z gminy oraz powiatu lubelskiego.  W biegu otwartym rywalizowali zawodnicy i zawodniczki na  dystansie 7 kilometrów. 

więcej...

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO !!!

05 Październik 2017
 Dnia 04.10.2017r w naszej szkole przeprowadzone zostały wybory do Samorządu Uczniowskiego. Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie oraz nauczyciele i pracownicy szkoły. W głosowaniu wzięło 120 osób, którzy wybierali swoich przedstawicieli spośród 23 kandydatów. Komisja wyborcza w składzie: Beata Znój kl. IV TUF i Joanna Tymoszuk kl. IV TUF  czuwała nad prawidłowym przebiegiem glosowania i po jego zakończeniu dokonała obliczeń głosów.
więcej...
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
majorhubal@wp.pl